BOARD NEWS 61 Gry planszowe, wiadomości i nowości

Newsy, wydarzenia, zapowiedzi i polskie kampanie crowdfundingowe:

W aktualnym wydaniu BOARD NEWS usłyszycie o WIELKIEJ AKCJI Z NAGRODAMI DLA SUBSKRYBENTÓW ON TABLE! Ponad 40 nagród czeka na Was! Jeśli podoba Ci się to co robię ► SUBSKRYBUJ mój kanał http://bit.ly/2D9Fjvz

Dziś do wygrania gra Lords of Hellas od Awaken Realms (wersja angielska), gra Zamek od Naszej Księgarni oraz voucher na zakupy w sklepie OTHERTEES o wartości 50zł. Co trzeba zrobić? Być subskrybentem kanału On Table. Wyniki konkursu ogłoszę w następnym nagraniu, w którym będziecie mieli możliwość wygrania kolejnych NAGRÓD.

Od dziś do końca roku czeka na Was ponad 40 nagród. Zróbcie sobie prezent świąteczny i wygrajcie ulubioną planszówkę, gadżet, matę, koszulę czy tackę na kości. Zapraszam do zabawy i dziękuję, że jesteście ze mną 🙂

W aktualnym wydaniu BOARD NEWS usłyszycie o zapowiedzianej jeszcze przed świętami grze Harry Potter Hogwarts Battle. Powiem też o Drako: Rycerze i Trolle oraz dodatku do gry Na skrzydłach o nazwie Ptaki Europy. Kilka kolejnych gier dotrze też niebawem na stoły polskich graczy. Wśród nich jest wyczekiwane Gloomhaven oraz polska wersja gry Western Legends. Niebawem też spodziewajcie się premiery gry Tiny Epic Mechs. Ten sam wydawca zapowiedział polskie wydanie gry Venice. Za kilka dni na sklepowych półkach z planszówkami możecie szukać Łowców Potworów. Zaś w nowym roku wyczekujcie dodatków do Sword & Sorcery Nieśmiertelne Dusze oraz dodruku gry Mage Knights.

Gry Rodzinne i dla Dzieci:

Monika opowie Wam dziś o grach dla dzieci od wydawnictwa Alexander. A będą to: Bitwa na skojarzenia, Cztery do wygranej, Lombard życie pod zastaw, Montino Rurki 3D, Opowieści dziwnej treści.

Dział Kickstarter:

Kuba przybliży kampanie trzech Kicstarterowych gier: Venice, Dawn of Madness oraz Namiji.

Dzięki za Waszą uwagę i do zobaczenia w kolejnym nagraniu. Pamiętajcie, tam też będą czekać dla Was nagrody.

AKCJA Z PONAD 40 NAGRODAMI z okazji 7.000 subskrypcji !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AbondeGames

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia

Logo sklepu reDrewno