Rebel – Disney Sorcerer’s Arena

Rebel - Disney Sorcerer’s Arena

‼ PREMIERA ‼

Zbierz kolekcję bohaterów i złoczyńców z filmowych światów Disneya i Pixara i zostań mistrzem przywoływaczy w grze Disney Sorcerer’s Arena: Legendarne Sojusze wydawnictwa Rebel.pl, która ma dzisiaj premierę wraz z dwoma dodatkami – Nowa Fala oraz Straszny ubaw!”

“Disney Sorcerer’s Arena: Legendarne sojusze to pełna akcji turowa gra bitewna dla 2 lub 4 osób, w której każdy wybór może przesądzić o losie potyczki! Opracuj własną strategię i łącz specjalne umiejętności swoich postaci w niezwykłe kombinacje, dzięki którym każda rozgrywka będzie unikalna. Czy dasz radę zebrać drużynę, która przezwycięży rywali i zaprowadzi Cię prosto do zwycięstwa?
W grze podstawowej mamy do wyboru 8 postaci. Są to: Miki, Gaston, Diabolina, Aladyn, Ariel, Doktor Facilier, Demona oraz Sully. Równolegle do sprzedaży trafią dwa rozszerzenia, Straszny ubaw i Nowa fala, z których każde wprowadza 3 zupełnie nowych postacie i powiązane z nimi unikalne mechanizmy gry.”

“Disney Sorcerer’s Arena: Nowa Fala, wprowadza trzy nowe postacie: Davy Jonesa, Vaianę i Stitcha. Każda z tych postaci posiada unikalne ataki i zdolności, które są zgodne z ich charakterami i wprowadzają nowe elementy do epickich bitew na arenie.”

“Disney Sorcerer’s Arena: Straszny Ubaw dodaje trzy nowe postacie do Disney Sorcerer’s Arena: Rogatego Króla, Jacka Szkieletona i Matkę Gertrudę.”

Grę zakupcie m.in. w naszym partnerskim sklepie DragonEye Gry Planszowe
Disney Sorcerer’s Arena: Legendarne sojusze 👉 https://tiny.pl/cnrkg
Nowa Fala 👉 https://tiny.pl/cnrkw
Straszny Ubaw 👉 https://tiny.pl/cnrk1

~ Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #rebel #DisneySorcerersArena #współpracareklamowa #legendarnesojusze #nowafala strasznyubaw ///Rebel – Disney Sorcerer’s Arena///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AbondeGames

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia

Logo sklepu reDrewno