Portal Games – Root Maruderzy i Punkty Terenu

Portal Games - Root Maruderzy i Punkty Terenu

‼ AKTUALIZACJA ‼

Rozpoczęła się wysyłka przedsprzedażowych egzemplarzy dodatków do gry Root wydawnictwa Portal Games Polska! Jeśli więc kupiliście Maruderów lub Punkty Terenu bezpośrednio u wydawcy, to paczka na dniach powinna do Was dotrzeć.

Root: Rozszerzenie Maruderzy wprowadza do gry dwie nowe frakcje: Władcę Szczurów i Żelazną Straż oraz czterech Zaciężnych. Zawiera także zestaw kart przygotowania zaawansowanego, które pozwolą doświadczonym graczom rozpocząć grę na nowe sposoby. Nowy dodatek – uważany przez społeczność graczy za jeden z najlepszych w serii – to setki nowych konfiguracji rozgrywek!”

Ożyw Leśnogród dzięki Punktom Terenu, które dodają polanom wyjątkowej mocy. Walcz o kontrolę nad Zaginionym Miastem lub spróbuj zapewnić sobie wpływy na Czarnym Rynku. Buduj budynki w Starym Drzewie lub zabezpiecz Legendarną Kuźnię. Każdy Punkt Terenu oferuje graczom nowe wyzwania strategiczne i możliwości taktyczne. Dołóż je do swojej partii niezależnie od rozgrywanego trybu i liczby graczy. A co najlepsze, działają z każdą z czterech map Roota!”

Oba dodatki zakupicie m.in. w naszym partnerskim sklepie ALEplanszowki.pl
Maruderzy: 👉 https://tiny.pl/cntrb
Punkty terenu: 👉 https://tiny.pl/cntrv

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #portalgames #root #maruderzy #punktyterenu #współpracareklamowa ///Portal Games – Root Maruderzy i Punkty Terenu///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia