PREMIERY 9: Kroniki Zbrodni 1400, Ishtar, Gniew Barbarzyńców

PREMIERY gier planszowych: Kroniki Zbrodni 1400, Ishtar, Gniew Barbarzyńców

Na planszowym rynku wciąż pojawiają się nowości wydawnicze. Czasem mam okazję zaprezentować Wam tytuły gier, które nie są jeszcze dostępne. Dziś między innymi takie zobaczycie. Ale będzie też nowa planszówka, która gości już na sklepowych półkach.

Chronicles of Crime 1400 czyli jedna z trzech części serii Millennium od wydawnictwa Lucky Duck Games, której Kickstarterowa kampania rozpoczyna się na początku marca. Pozostałe stanowiące to trio gry to 1900 oraz Kroniki Zbrodni 2400. Dziś przybliżę Kroniki Zbrodni 1400 odnosząc się nieco do pierwszej edycji.

LINK DO KAMPANII: LINK


W tym odcinku Premier zobaczycie i usłyszycie jeszcze o kolejnej prototypowej grze, ale tym razem z naszego rodzimego podwórka. To gniewni bohaterowie chcący udowodnić swoją mężność, a raczej masę. Gniew Barbarzyńców to planszówka, w której nie zabraknie walk i wzajemnego utrudniania sobie i tak nie łatwej drogi do zwycięstwa.


Aby nieco złagodzić klimaty zbrodni i walki, dla odmiany opowiem i pokażę jak wcielić się w ogrodnika i wyhodować najlepsze na pustyni Ogrody Babilonu. Wszystko to działo się będzie w grze planszowej Ishtar czyli nowości od Portal Games.

OSTATNI ODCINEK PREMIER:LINK

Już niebawem pojawi się: „Gra na którą czekam” ja oraz moi goście drugiego odcinka z tej serii. Serdecznie Cię zapraszam do oglądania. Klikając przycisk subskrybuj z dzwonkiem nie będziesz musiał o tym pamiętać, otrzymasz powiadomienie jako mój stały widz.

Jeśli podoba Ci się to co robię

Dzięki i do zobaczenia.

Ishtar – https://ift.tt/2ufrQl9

https://www.kickstarter.com/projects/destinies/chronicles-of-crime-the-millennium-series

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia