Premiery 8 Yggdrasil HardCity i Iluzja – gry planszowe

W dzisiejszym odcinku Premier czyli cyklu, w którym mówię o nowych grach planszowych, w jakie miałam okazję ostatnio zagrać, zobaczycie dwie planszówki, w których gracze głównie walczą oraz jedną małą, kieszonkową grę karcianą.

Yggdrasil

Na pierwszy strzał nowość od Czacha Games czyli gra Yggdrasil Kroniki.Poza dość dużym drzewem czyli tytułowym Yggdrasil, spodziewajcie się wielu potworów, którzy za wszelką cenę będą starali się doprowadzić Was Bogów do zguby. Gra Yggdrasil powinna być jeszcze dostępna tutaj: https://ift.tt/2TC4yP6

Hard City

Drugą planszówką jaka wróciła na mój stół jest Hard City. Gra ufundowana przy pomocy platformy Kickstarter, a w polskiej wersji wydana przez Lucrum Games. Hard City to planszówka osadzona w latach 80-tych, w stylu retro.

Dlatego mutantów i walczących z nimi policjantów należy potraktować z lekkim przymrużeniem oka. Wszyscy na jednego… tak się to odbywa w Hard City, choć można też kooperacyjnie, a nawet solo. Planszówka z połyskującymi w tle światłami neonów i zielonymi stworami panoszącymi się po planszy.

Iluzja

Na koniec szybciutko o małej, prostej, szybkiej i premierowej grze zatytułowanej Iluzja od wydawnictwa FoxGames. Kolory, procenty i karty. Abstrakcyjne ilustracje, które mają nas zwieść na manowce. Czy nasze oko dobrze oceni procentową ilość dominującej barwy? Iluzja to gra, której zasady tłumaczy się w chwilę i tak samo szybko się ją rozgrywa. Nowa gra i nowe spojrzenie 🙂


Dzięki za Wasz czas i uwagę. Zachęcam do udziału w zabawie z nagrodami. Subskrybuj kanał On Table i oglądaj kolejne odcinki.

KONKURS TYLKO DLA SUBSKRYBENTÓW KANAŁU ON TABLE
ZADANIE : wpisz w komentarzu pod tym nagraniem dlaczego chcesz wygrać nagrodę (gra Digital)?
TERMIN: rozstrzygnięcie zabawy / ogłoszenie zwycięzców w materiale w następny czwartek czyli 12 marca 2020 r.

Uczestnicząc w zabawie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia