On Table

PREMIERY 1 Trismegistus seria Sherlock i Zamek.

Czy dobrze jest zobaczyć grę oraz dowiedzieć się jak w nią grać zanim trafi na sklepowe półki lub na Twoją własną? Ja myślę, że tak. A Ty? Jeśli też tak uważasz, ten materiał jest właśnie dla Ciebie.

Przegląd gier planszowych, w którym omawiam nowości na planszowym rynku, pokazuje komponenty i opowiadam o zasadach rozgrywki. W krótkiej formule tego odcinka przybliżę kilka gier, które są premierami od polskich wydawców. Dziś nagranie pilotażowe, dlatego bardzo Was proszę o zwrotną informację, czy chcecie oglądać takie materiały jako nowy cykl na kanale OnTable.

Po obejrzeniu tego nagrania zapoznacie się z premierą od Lucrum Games jaką jest gra euro Trismegistus Ostateczna Formuła. Zobaczycie też nowości od Naszej Księgarni, tj. serię Sherlock, a dokładnie Śmierć 4 lipca, Klątwa Inków oraz Ostatnie wezwanie, a także polską wersję Carcassonne czyli grę Zamek.

Pod szyldem wydawnictwa Fox Games pojawi się gra Sonar, o której też opowiem w tym odcinku, gdyż jest nowością na październik od tego wydawcy. Z premierowych gier planszowych w tym miesiącu, a nawet tygodniu warto wspomnieć o abstrakcyjnej grze logicznej Minerały.

Tu jednak zapraszam Was do mojej recenzji tego tytułu, gdzie wyjaśniam jej zasady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *