PREMIERY 1 Trismegistus seria Sherlock i Zamek.

Czy dobrze jest zobaczyć grę oraz dowiedzieć się jak w nią grać zanim trafi na sklepowe półki lub na Twoją własną? Ja myślę, że tak. A Ty? Jeśli też tak uważasz, ten materiał jest właśnie dla Ciebie.

Przegląd gier planszowych, w którym omawiam nowości na planszowym rynku, pokazuje komponenty i opowiadam o zasadach rozgrywki. W krótkiej formule tego odcinka przybliżę kilka gier, które są premierami od polskich wydawców. Dziś nagranie pilotażowe, dlatego bardzo Was proszę o zwrotną informację, czy chcecie oglądać takie materiały jako nowy cykl na kanale OnTable.

Po obejrzeniu tego nagrania zapoznacie się z premierą od Lucrum Games jaką jest gra euro Trismegistus Ostateczna Formuła. Zobaczycie też nowości od Naszej Księgarni, tj. serię Sherlock, a dokładnie Śmierć 4 lipca, Klątwa Inków oraz Ostatnie wezwanie, a także polską wersję Carcassonne czyli grę Zamek.

Pod szyldem wydawnictwa Fox Games pojawi się gra Sonar, o której też opowiem w tym odcinku, gdyż jest nowością na październik od tego wydawcy. Z premierowych gier planszowych w tym miesiącu, a nawet tygodniu warto wspomnieć o abstrakcyjnej grze logicznej Minerały.

Tu jednak zapraszam Was do mojej recenzji tego tytułu, gdzie wyjaśniam jej zasady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia