BOARD NEWS #52 – Gry planszowe, wiadomości i nowości.

Newsy, wydarzenia, zapowiedzi i polskie kampanie crownfundingowe:

W dzisiejszym najnowszym odcinku BOARD NEWS kolejna dawka nowości, zapowiedzi i premier od wydawnictw gier planszowych.

Ruszyła przedsprzedaż gry Sword and Sorcery Nieśmiertelne Dusze. Od tego samego wydawcy kupicie już dodatek Śmiertelna głębia nocy do trzeciej edycji Horroru w Arkham. Niebawem Zona czyli gra o Czarnobylu, a być może też najnowsze dodatki do gry Everdell. Patronatem medialnym objęliśmy jako Board News najnowszą grę wydawnictwa Hobbity czyli Squadron 303.

Gry Rodzinne i dla Dzieci:

Monika opowie wam dzisiaj w swoim dziale o grach: Rzuć na tacę , Kociaki Łobuziaki, Eldorado, Bacteria Hysterica i Pirate Ships

World News:

Od najbliższej środy dostępna będzie Wyprawa do ElDorado, a już jest polska wersję Carcassonne czyli gra Zamek. W pociągu zaś macie szansę rozwikłać zagadkę detektywistyczną w grze Sherlock Holmes & Moriarty: Konfrontacja, a domino ułożycie w Kingdomino Duel. Na koniec z polskiego rynku gier planszowych gra Eminent Domain. Usłyszycie też o dodatku do Underwater Cities. Rozszerzenie nosi tytuł New Discoveries. Mówię o grze Wayfinders. Three-Dragon Ante: Legendary Edition jeśli jesteście fanami Dungeons & Dragons. Crystal Palace to kolejna gra, na jaką zwracam Waszą uwagę.

Dział Kickstarter:

Kuba w ramach Kickstarterowych wiadomości opowiada Wam o kampanii dodatków do gry Everdell Spirecrest and Bellfaire oraz Detective City of Angels and New expansion. I jeszcze kilka Kickstarterowych nowinek takich jak na przykład gra Titan, gra Unicorn Fever, Race for the Chinese Zodiac, erpegowa wersja popularnej gry Root.

W tym wydaniu Board News usłyszycie o kampanii autorskiej gry Wookiego Tytani oraz kampanii gry Plażing Parawany w dłoń oraz grach dla dzieci i wydarzeniach.

Miłego oglądania 🙂

Zapraszam do SONDY ->https://www.youtube.com/channel/UCJldBgJLwVRGmdAQHt8ZoQg/community

One thought on “BOARD NEWS #52 – Gry planszowe, wiadomości i nowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia