Portal Games – Hegemony

‼ VIDEO ‼

Hegemony wydawnictwa Portal Games Polska to gra, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem i może niedługo zniknąć ze sklepowych półek. Zanim się to stanie, chcemy Wam zaprezentować, co kryje się w pudełku. Przypominamy, że premiera została wyznaczona na 7 grudnia, a nakład wyczerpał się na poziomie dystrybucyjnym!

“Poprowadź swoją klasę do zwycięstwa! Hegemony to asymetryczna, polityczno-ekonomiczna gra planszowa, która symuluje funkcjonowanie całego kraju, jego polityki i gospodarki. Gracze otrzymują kontrolę nad jedną z czterech grup społeczno-ekonomicznych: klasą Robotniczą, klasą Średnią, klasą Kapitalistów lub Państwem. Ich celem jest wypracowanie własnej strategii, kształtowanie krajobrazu politycznego i gospodarczego zgodnie ze swoją wizją i poprowadzenie swojej klasy społecznej do zwycięstwa!”

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #portalgames #hegemony #współpracareklamowa /// Portal Games – Hegemony/// Egzemplarz w celach prasowych przekazało wydawnictwo Portal Games. Dziękujemy!

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

One thought on “Portal Games – Hegemony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia