Dragon S.C. – Misty Waters: At the Edge of the World

Dragon S.C. - Misty Waters: At the Edge of the World

‼ CROWDFUNDING ‼

Na platformie Gamefound trwa kampania crowdfundingowa gry “Misty Waters” wydawnictwa Dragon S.C. Jest to pierwsza kampania tego wydawcy, która błyskawicznie osiągnęła cel i odblokowała polską wersję językową! Jeśli chcecie dołączyć do grona wspierających projekt polskich twórców i zanurzyć się w grze pełnej niezbadanych wód, to macie jeszcze 17 dni na wsparcie kampanii!

“Jako kapitan małego żaglowca wypływasz na niezbadane wody, gdzie od czasu do czasu dzieją się dziwne rzeczy.
Plansza gry przedstawia mapę archipelagu z zaznaczonymi szlakami morskimi, których gracze będą używać do przemieszczania swojego statku między wyspami. Na górze znajduje się duży panel pogodowy ze skalą Beauforta, ponieważ wiatr silnie wpływa na statki i możliwe działania. Dzięki mechanice odkrywania kafelków pogody gracze mają dokładną prognozę na najbliższe dwa dni.
Każdy gracz buduje talię Kart Akcji, która w rzeczywistości jest zestawem przydatnych narzędzi, takich jak broń, dodatkowe żagle, mapy, taktyki czy eksperci, którzy mogą pomóc w trudnych sytuacjach, znacząco wpływając na szanse na zwycięstwo. Ponieważ liczba Kart Akcji jest ograniczona – trzeba wybierać je mądrze, zgodnie z preferowaną strategią.
W swoich turach gracze mogą przemieszczać swoje statki, walczyć za pomocą dział lub abordażu oraz wykonywać szereg innych akcji, takich jak budowanie obiektów, kupowanie lub naprawianie statków, sprzedawanie towarów i kosztowności znalezionych na wyspach lub na morzu oraz zatrudnianie kapitanów, oficerów i marynarzy. Poruszanie się statkami po planszy jest niezwykle proste, ale dobre planowanie i wykorzystanie maksymalnej prędkości może przesądzić o wyniku rozgrywki, gdyż czasami, zwłaszcza blisko finału, bardzo ważne jest, aby nasz statek znalazł się we właściwym miejscu we właściwym czasie.”

Link do kampanii: 👉 https://tiny.pl/cm6tm

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #dragonsc #mistywaters ///Dragon S.C. – Misty Waters: At the Edge of the World///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia