Phalanx – Total Domination

Phalanx - Total Domination

‼ PRZEDSPRZEDAŻ ‼

Wydawnictwo Phalanx Polska ogłosiło, że 15 listopada ukaże się „Total Domination”, w której gracze będą rywalizować o globalną dominację. Gra jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa oraz w sklepach z planszówkami!

“II wojna światowa była wojną “totalną” o charakterze dyplomatycznym, militarnym i przemysłowym. Toczyła się na lądzie, morzu i w powietrzu, wymagała mobilizacji każdego dostępnego zasobu. W “Total Domination”, strategicznej grze kontrolującej obszary opartej na kartach, przeznaczonej dla dwóch graczy (lub trzech, lub czterech graczy w dwóch drużynach), wykorzystasz swoje przemysły do opracowania nowych broni, będziesz starać się o wsparcie neutralnych państw, tworzyć i finansować olbrzymie partie partyzanckie w celu stawienia oporu wrogiej okupacji, złamiesz tajemnicze kody wroga, a także zaplanujesz i przeprowadzisz operacje wojskowe, które obejmą kontynenty i oceany. Zrównoważ te zadania i stwórz swój najwspanialszy moment!”

Grę m.in. zakupicie w naszym partnerskim sklepie DragonEye Gry Planszowe
Link do oferty: 👉 https://tiny.pl/c424c

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #phalanxpolska #totaldomination #współpracareklamowa ///Phalanx – Total Domination///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia