Awaken Realms – Nemesis: Retaliation

Awaken Realms - Nemesis: Retaliation

‼ CROWDFUNDING ‼

Jeśli jesteście fanami gier planszowych w klimatach sci-fi i lubicie wchodzić w rolę marines, którzy muszą stawić czoła obcym istotom w ich gnieździe, to na platformie Gamefound możecie już się zapisywać na powiadomienia o starcie kampanii Nemesis: Retaliation wydawnictwa Awaken Realms szczególnie, że rusza ona jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie w II połowie listopada.

“Tym razem gracze wcielą się w role wysoko wyszkolonych marines, którzy wchodzą do gniazda obcych z zaawansowaną bronią i sprzętem, ale także z tajnym celem, który może być sprzeczny z interesami drużyny.
Nemesis: Retaliation to trzecia część serii Nemesis, która jest uznawana za jedną z najlepszych gier planszowych inspirowanych filmami o Obcym. Gra wprowadza nowe elementy do sprawdzonego silnika Nemesis i oferuje jeszcze bardziej ekscytującą rozgrywkę! Z większą liczbą obcych do pokonania i nowymi narzędziami, które pomogą Wam pokonać wroga, ta gra zapewni świeże doświadczenie zarówno jako fanom serii, jak i nowym graczom.”

Link do kampanii: 👉 https://tiny.pl/c48qj

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #awakenrealms #nemesis #współpracareklamowa #retaliation ///Awaken Realms – Nemesis: Retaliation///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia