Fox Games – Zapowiedzi

 Fox Games - Zapowiedzi

‼ CIEKAWOSTKA ‼

W tym tygodniu wydawnictwo foxgames.pl ujawniać będzie swoje plany wydawnicze na ten rok. Zapraszamy Was do wspólnego typowania, co według Was się ukaże nakładem lisków?

Dzisiaj jeszcze przypominajka, co się już ukazało:

👉Księga czarów: Gotowi by stanąć do pojedynku? Otwórzcie zatem Księgę czarów i zanurzcie się w świecie magii! Zbierajcie niezwykłe przedmioty i pozyskujcie potężnych sprzymierzeńców, by rozwijać swój czarodziejski kunszt. Pamiętajcie jednak, że wiedza to nie wszystko, chcąc pokonać swojego przeciwnika będziecie musieli wykazać się sprytem. Przekonajcie się, kto z Was zostanie najpotężniejszym czarodziejem!

👉Nanga Parbat: Jesteście gotowi na zdobywanie szczytów? Wiele wysokogórskich ekspedycji nie miałoby szans powodzenia bez pomocy członków lokalnych społeczności. Są nie tylko tragarzami, ale także przewodnikami, którzy przecierają szlaki i budują obozy. W grze Nanga Parbat przejmiecie ich rolę, by pomóc wspinaczom szybko i bezpiecznie dostać się na szczyt. Wykorzystajcie swoje umiejętności i spryt, by wspiąć się ze swoją ekspedycją po zwycięstwo!

~Angelika

#boardgames #gryplanszowe #boardnews #foxgames #zapowiedzi /// Fox Games – Zapowiedzi///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia