Dranda Games – Mutagen

Dranda Games - Mutagen

‼️ ZAPOWIEDŹ ‼️

Dranda Games zapowiedziała nową grę na 2024 rok – Mutagen.

Będzie to biopunkowa gra dla 1-4 graczy na 60-90 minut, której twórcą jest Alexandros Kapidakis.

Opis od wydawcy: “Są lata 20. ubiegłego wieku i nowe, przełomowe elementy rewolucjonizują biostrukturę naszego świata.

Mutagen to konfigurowalna gra typu worker placement, osadzona w biopunkowym uniwersum lat 20. ubiegłego wieku. Każdy gracz ma niebieskiego, żółtego i czerwonego robotnika. Za każdym razem, gdy gracz umieści robotnika, aktywuje akcję wybranej lokalizacji oraz dodatkową akcję określoną przez kolor robotnika.
Gracze mogą odblokować pełny potencjał ulepszeń biologicznych, wyposażając swoich robotników w ulepszenia, które zapewnią im decydującą przewagę nad przeciwnikami.

Każda lokalizacja robotników została na zawsze przekształcona przez ogromne zmiany biologiczne. Zbieraj elementy z pływających miast i wykorzystuj je na różne sposoby. Wymieniaj je na karty celów, zapewnij sobie dominację nad konkretnymi elementami poprzez strategiczne inwestycje lub wykorzystaj ich energię do ulepszenia swojego sterowca. Z każdym ruchem gromadzisz punkty, które przybliżają cię do zwycięstwa na różnych etapach gry.

Gracz, który najlepiej wykorzysta nowo odkryte moce tego biopunkowego wszechświata i użyje ich do zebrania największej liczby punktów po czterech latach (rundach), wygra grę.”

~Mateusz
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #mutagen #drandagames ///Dranda Games – Mutagen///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia