Dranda Games – Explorers of Navoria

Dranda Games - Explorers of Navoria

‼️ KAMPANIA ‼️

Wydawnictwo Dranda Games zapowiedziało na Q4 2023 roku kampanię gry Explorers of Navoria, wydanej oryginalnie przez japońskie stQiling Board Games. Jest to gra eksploracyjna, w której rozgrywka na 2-6 graczy przewidziana jest na ok. 60 minut.

Jeśli gry z serii Root przekonują Was do siebie wizualnie, to koniecznie poświęćcie chwilę i zobaczcie, co wydawca ma Wam do zaproponowania!

Opis od wydawcy: “W magicznej krainie Navorii z morza wyłoniły się nowe i dziwne kontynenty. Rada Navorii zadekretowała, że nowe kontynenty muszą zostać zbadane, a ty i garstka innych nieustraszonych poszukiwaczy przygód odpowiedzieliście na wezwanie… scena jest przygotowana na przygodę życia w Explorers of Navoria!

W grze Explorers of Navoria dobierasz żetony akcji z woreczka i używasz ich do dobrania kart przygód do swoją planszetkę.

Karty Przygód pomogą ci odkrywać Navorię, budować osady na nowo powstałych kontynentach, wytwarzać zapasy i przedmioty oraz współpracować z różnymi rasami Navorii.

Niektóre z kart Przygód dają natychmiastowe korzyści, zwiększając twoje moce; niektóre dają stałe zdolności, budując silnik w twojej planszetce; a wszystkie zwiększają twoją reputację wśród różnych ras Navorii, odblokowując bonusy w grze końcowej poprzez zbieranie zestawów.

Po dobraniu kart Przygód użyjesz tych samych żetonów, które wyciągnąłeś z torby, aby odwiedzić lokalizacje na stałym lądzie Navorii w fazie rozmieszczania robotników.

Po umieszczeniu każdego żetonu moc lokacji, w których umieszczani są robotnicy, zmniejsza się, więc warto odwiedzić każdą lokację jako pierwszą, aby uzyskać najlepsze korzyści!”

Gry eksploracyjne – hot or not?

~Mateusz
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #explorersofnavoria #drandagames ///Dranda Games – Explorers of Navoria///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia