BOARD NEWS #50 – Gry planszowe, wiadomości i nowości.

Newsy, wydarzenia, zapowiedzi i polskie kampanie crowdfundingowe:

Zapraszam na najnowszy odcinek BOARD NEWS. Dziś usłyszycie o grach Tapestry, zapowiedzi nowego Azula Letni Pawilon, a także najnowszym tytule Star Scrappers Space Station od Hexy Studio.

Dostępny jest także podręcznik Dungeons & Dragons: Monster Manual (Księga Potworów), seria Sherlock pozwalająca graczom wcielić się w detektywów, a Portal Games zapowiada kolejną Kickstarterową kampanię, tym razem gry Stronghold Undead. Mordercze Kruki i Strzelcy Szwendacze to dodatki do znanej serii gier planszowych Zombicide, jakie możecie już mieć w swojej kolekcji. We wrześniu szykujcie się też na Pojedynek Superbohaterów DC, a dla fanów układania kolorowych kostek Sagrada Passion czyli Pasja. Czy ktoś chciałby zobaczyć zawartość pudełka gry Tiny Epic Mechs? Tym razem kampanii nie będzie, ale za to Plażing: Parawany w dłoń do takiej się szykuje, za ok. 2 tygodnie na wspieram.to Natomiast jutro nie przeoczcie startu kampanii gry Aeon Tresspas Oddysey.

World News:

Ze światowych doniesień na pewno warto zwrócić uwagę na The 7th Citadel, wyścigową grę Extraordinary Adventures: Pirates, dodatek Res Arcana: Lux et Tenebrae czy przyjemne budowanie miasta w Bloom Town.

Gry Rodzinne i dla Dzieci:

Monika opowie o grach planszowych Santa Maria, Camel up: Przebiegłe wielbłądy oraz Tajemnicze domostwo.

Dział Kickstarter:

Kuba natomiast przybliży Wam dodatek do gry Gugong czyli Panjun Deluxe Edition oraz grę Moonrakers, których kampanie trwają na Kicstarterze.

NA moje 5 pytań w Kartach na stół odpowiada dziś Bloger Marcin z Regałów Marcińskich.

Zapraszam Was na planszówki w terenie – dla mieszkańców Warszawy spotkania organizowane przez Grupę Fani Gier, a dla osób z południa konwent Planszówki w Katowickiem Spodku.

Bawcie się dobrze i grajcie w gry planszowe szerząc tę pasję na innych.

Do zobaczenia za tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia