AEON TRESPASS: ODYSSEY – Gameplay

Aeon Trespass: Odyssey to gra polskiego projektanta Marcina Wełnickiego, wraz z którym pokażemy Wam jak wygląda walka z potworami na planszy tej rozbudowanej planszówki.

Część rozgrywki w tę grę planszową, obrazującą mechanikę walki wraz z częściowym wyjaśnieniem zasad przez twórców, zobaczycie w tym nagraniu. Twórcy opowiedzą też o kampanii, która dziś (tj. 09 września 2019r) startuje na platformie Kickstarter oraz o kilku innych rzeczach związanych z tą grą. Warto obejrzeć to video, bo to jedyne polskie nagranie pokazujące tę sporą, zarówno gabarytowo jak i fabularnie grę planszową. Jeśli interesuje Was Aeon Trespass: Odyssey, a może zastanawiacie się nad wsparciem tego projektu lub chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tej grze od samych twórców i zobaczyć jak ona wygląda, serdecznie zapraszam do oglądania naszego spotkania. Rozmowy w Piekiełku z udziałem wydawnictwa Into the Unknown.

Na wszelkie Wasze pytania będziemy odpowiadać w komentarzach pod filmikiem. Tradycyjnie zachęcam do subskrybowania kanału OnTable. Klikając w dzwonek pojawią się powiadomienia o nowych nagraniach i nic nie umknie Waszej uwadze. Pozdrawiam Was serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia