BOARD NEWS #48 – Gry planszowe, wiadomości i nowości.

Newsy, wydarzenia, zapowiedzi i polskie kampanie crowdfundingowe:

Zapraszam na najnowszy odcinek BOARD NEWS. Zanim zaczniemy zapytam Was o zdanie w sprawie startu kanału OnTable na Patronite? Zapraszam też do sondy na YouTube, gdzie możecie wybrać w jaką postać wcielę się podczas sesji RPG.

A teraz planszowe nowości, zapowiedzi i newsy. Galakta informuje o wyczekiwanym dodruku gier Star Wars Rebelia, rozszerzeniu Matka Smoków do planszowej wersji Gry o Tron oraz Kruczy Dwór Descent: Wędrówki w mroku. Ponad to jeszcze w tym roku pojawi się gra Wojownicy Śródziemia z Wojny o Pierścień od tego samego wydawcy. Premiera gry Reef nieco opóźniona. Od Lacerty doskonała wiadomość o polskiej edycji gry Spirit Island. Wydawnictwo Rebel rozpoczęło już wysyłkę dodatku Polska do gry Wsiąść do pociągu. A Portal Games zapowiada premierę Narcos oraz prace nad wydaniem gry Roll for the Galaxy.

World News:

Dział World News, w którym opowiadam o zapowiedziach i premierach spoza Polski. Dziś wiadomość o tym jak IDW Publishing I CMON tworzą komiks Rising Sun [Comic Book]. Po Waszym dużym zainteresowaniu więcej informacji na temat gry Aeon Trespass Odyssey. Na koniec Catan: Starfarers od wydawnictwa Kosmos oraz dwie części Orleans Stories: The First Kingdom and The King’s Favor / Historii Orleanu.

Gry Rodzinne i dla Dzieci:

Monika w swoim dziale gier dla dzieci i gier familijnych opowiada dziś o grze Obłędny rycerz, Odfrunęło z wiatrem oraz Na końcu języka.

Dział Kickstarter:

Kuba tradycyjnie opowie o ciekawych kampaniach na Kickstarterze. To gry Immersive D&D oraz Shovel Knight Dungeon Duels.

W tym odcinku mam też wielką przyjemność gościć Pawła Kaczmarka czyli Kaczmara z Geek Factor. Paweł będzie odpowiadał na 5 pytań w cyklu „Karty na stół”.

Zapraszam Was w imieniu organizatora na Stark Expo, jeśli do Polanicy Zdrój macie blisko.

To nie wszystko, możecie bowiem wyciszyć się w pokoju. Ewa z mężem opowie Wam, jak zadbać o środowisko i mieć nie tylko pyszny miodek, ale też swoje własne pszczoły.

Weźcie udział w sondzie i dajcie znać, czy mogę liczyć na Wasze wsparcie. Do zobaczenia za tydzień.

One thought on “BOARD NEWS #48 – Gry planszowe, wiadomości i nowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia