BOARD NEWS #47 – Gry planszowe, wiadomości i nowości.

Newsy, wydarzenia, zapowiedzi i polskie kampanie crowdfundingowe:

Dzisiejsze wydanie BOARD NEWS jak zawsze zacznę od wiadomości z planszowego świata.

Z tego odcinka dowiecie się o zbliżającej się premierze gier Brass Lancashire i Brass: Birmingham od wydawnictwa Phalanx. Fox Games dostarczy graczom atrakcji w ramach gry Wyścig Balonów oraz Reef. Kampania gry Stronghold Undead Ignacego Trzewiczka została przesunięta, z uwagi na prace nad grą Pret-a-Porter. Jesienią możecie spodziewać się premiery dodatków do gry Brzdęk. Znamy już polskiego wydawcę planszowej gry Tiny Epic Mechs, będzie nim wydawnictwo Fishbone Games. Blood of the Northmento nowa gra od Czacha Games. Zaś Lucrum Games Dice uraczy nas grą Settlers: Osadnicy z Krwi i Kości. Grę planszową Tiny Epic Mechs wyda w naszym rodzimym języka Fishbone Games.

World News:

Oto gry, o jakich opowiem w cyklu wiadomości i nowości ze świata. Jubileuszowe wydanie Castles of Burgundy: 20th Anniversary Edition, Zombicide 2nd Edition, dodatek do gry Through the Ages pod tytułem New Leaders & Wonders, karciana gra Honour Bound oraz Kickstarterowa kampania z polskim akcentem czyli Aeon Trespass Odyssey.

Gry Rodzinne i dla Dzieci:

Monika w dziale gier dla dzieci omówi trzy gry z wydawnictwa Granna. Będą to Gangster City, Roll & Wall Wspinaczka oraz Sztama.

Dział Kickstarter:

Kuba zaprezentuje grę Rise of the necromancers o oraz Struggle of empires, których kampanie znajdziecie na Kickstarterze.

Na koniec wydarzenia czyli Mistrzostwa Polski w Molkky w Puszczykowie, Confiction oraz otwarcie nowego sklepu z planszówkami Geek Planszowy. Mam nadzieję, że i tym razem nasze planszowe wiadomości ze świata gier planszowych przypadną do Waszych gustów. Dajcie znać w komentarzach i zostawiając łapkę w górę 🙂 albo subskrypcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AbondeGames

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia

Logo sklepu reDrewno