BOARD NEWS #39 – Gry planszowe, wiadomości i nowości.

Witamy wszystkich w dzisiejszym wydaniu Board News, w tym odcinku zapraszam do KONKURSU FOTO, w którym do wygrania jest gra Gremliny. Sponsorem konkursu jest sklep https://aleplanszowki.pl

Newsy, wydarzenia, zapowiedzi i polskie kampanie crownfundingowe:

W dzisiejszym odcinku planszowych wiadomości newsy o grach od wydawnictwa Galakta. Między innymi “W szponach chaosu” czyli piątego zestawu mitów do gry Horror w Arkham, o grach z serii EXIT: Gra Tajemnic zatytułowanych Śmierć w Orient Expressie oraz Zatopiony Skarb, a także o rozszerzeniu do gry Horror w Arkham: Gra karciana – Powrót Szlaku do Carcosy. Ekran Mistrza Podziemi z serii Dungeons & Dragons od wydawnictwa Rebel opóźni się z czerwca na lipiec, a nakład gry Everdell wraz z dodatkiem wyczerpał się w ramach preorderów. Z tego odcinka Board News dowiecie się także o nowej grze planszowej od wrocławskiego wydawcy czyli Board and Dice. Ten tytuł to rozszerzenie Teotihuacan – Late Preclassic Period.

Gry Rodzinne i dla Dzieci:

Monika w dziale gier dziecięcych opowie o grze Narabi oraz Kieszonkowy bystrzak, Gra pomyłek i Celestia. Wydawnictwo Trefl Joker Line informuje o swoich nowych grach czyli Zaczarowane Drzewo oraz Boss Monster Powstanie Minibossów. Natomiast od Portal Games ukazać się ma dodatek do gry Alien Artifacts: Przełom. W cyklu 5 pytań do … moim dzisiejszym gościem jest Tomasz Dobosz z GambitTV.

Dział Kickstarter:

Na Kickstarterze trwają kampanie gier: Jurassic World, Thunderstone Quest New horizons from aeg i Company of Heroes, o których opowiada już tradycyjnie Kuba.

Przyjemnego oglądania drodzy widzowie 🙂 Zachęcam do subskrybowania kanału i pozostawienia komentarza.

Zasady KONKURSU FOTO:

  • zrób kreatywne zdjęcie gry planszowej.
  • umieść zdjęcie w komentarzu pod Board News #39 na Youtube lub pod tym postem.
  • termin przesyłania zdjęć: piątek 28 czerwiec godz. 23:59
  • finałowa “piątka” zostanie wyłoniona przez zespół Board News i ogłoszona w odcinku #40 Board News –
  • od niedzieli 30 czerwca zostanie uruchomione głosowanie na finałowe zdjęcia, w wyniku którego zostanie wyłoniony zwycięzca. UDANEJ ZABAWY!

Czekamy na Wasze pomysłowe zdjęcia. W konkursie mogą uczestniczyć tylko subskrybenci kanału On Table ( youtube ) lub osoby lubiące stronę Board News ( Facebook ) . Sponsorem nagrody jest sklep AlePlanszowki.pl REGULAMIN KONKURSU ! https://megawrzuta.pl/download/ff4df0…

DO ZOBACZENIA za tydzień kolejny odcinek BOARD NEWS !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia