Wasza TOP LISTA najlepszych i najgorszych gier planszowych. 1 – 15 │ 2021 Luty

► ZAPRASZAM Cię do grona Moich PATRONÓW https://patronite.pl/OnTable​
► SUBSKRYBUJ mój kanał http://bit.ly/2D9Fjvz​

KONKURS – ZAGŁOSUJ I WYGRAJ ► http://bit.ly/2P5FnWn” title=”http://bit.ly/2P5FnWn” target=”_blank”>http://bit.ly/2P5FnWn
► NAGRODY GRA MIESIĄCA MARZEC dla subskrybentów
ufundowane przez wydawnictwo FoxGames
1.Sagrada
2.Nowy Wspaniały Świat
3.Londyn
ZADANIE: zagłosuj w Plebiscycie Gra Miesiąca Marzec http://bit.ly/2P5FnWn” title=”http://bit.ly/2P5FnWn” target=”_blank”>http://bit.ly/2P5FnWn
WYNIKI: zostaną podane w kolejnym odcinku GRA MIESIĄCA emitowanym w Kwietniu 2021r.

Wasza Top Lista Najlepszych Gier Planszowych czyli wyniki Plebiscytu Gra Miesiąca ulubionych gier planszowych i gier karcianych widzów kanału On Table. Dziękuję za każdy oddany głos i zachęcam do wybrania Waszej gry miesiąca Marca. A tymczasem Wasze typy i najchętniej grane przez Was planszówki ułożyły się w taki oto ranking. W tym materiale zobaczycie i usłyszycie krótko o 15 Waszych najlepszych grach planszowych, ale także o 5 Waszych ulubionych dodatkach do gier planszowych oraz 5 tych planszówkach, które Was w Lutym rozczarowały. I tu czeka całkiem spore zaskoczenie. To wydanie Gry Miesiąca zyskało dzięki jednemu z Moich Patronów odświeżony format, który powinien spodobać się graczom lubiącym śledzić statystyki i rankingi. Dajcie proszę znać czy podoba Wam się taka formuła. Jeśli macie jakieś sugestie także chętnie o nich przeczytam w komentarzach pod tym odcinkiem. Poniżej natomiast czekają na Was wyniki konkursów.
#najlepszegryplanszowe​ #topgier​ #OnTable​

Wasza TOP LISTA najlepszych gier planszowych. 1 – 10 │ 2021 Styczeń
https://youtu.be/DiUBymyXtkg
Wasza TOP LISTA najlepszych gier planszowych. 1 – 10 │ 2020 Grudzień
https://youtu.be/aMmyIKKz8e0​

►WYNIKI KONKURSÓW – Nagrody dla subskrybentów:
Gra Miesiąca LUTY
1. Everdell ufundowane przez sklep Mepel – wygrywa Inżynier Przygody głosujący z adresu nikodemm3..@gmail.com ( z tego adresu email proszę o informację zwrotną na games@ontable.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać “GRA MIESIĄCA” )
2. Kupon na 100zł do sklepu wydawnictwa ALBI POLSKA – wygrywa Agu_Foxy głosująca z adresu agu.whitm..@gmail.com ( z tego adresu email proszę o informację zwrotną na games@ontable.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać “GRA MIESIĄCA” )

3. BOARD NEWS 129 ► NAGRODA: 2 gry zestaw Top Trumps Star Wars i Marvel
wygrywa: Paweł Malewicz
4. BOARD NEWS 128 ► NAGRODA: gra Mistakos wraz z Ego
wygrywa: Fory095
5. BOARD NEWS 127 ► NAGRODA: Great Tour wydawnictwa Tactic
wygrywa: Dawid Jasiok

UWAGA!
Zwycięzców proszę o przesłanie swoich pełnych danych do wysyłki (kod paczkomatu, telefon, e-mail) na adres: games@ontable.pl Na dane czekam najpóźniej do końca następnego miesiąca. Po tym czasie nagrody przechodzą do kolejnych konkursów organizowanych na OnTable.
WAŻNE!
KONIECZNIE W TYTULE WPISZ: GRA MIESIĄCA – nagroda Luty i wyślij pełne dane do wysyłki !!! Bez tego nie jestem w stanie zrealizować wysyłkę nagrody.

Gratuluję i czekam na Wasze maile.

Wyniki konkursu GramPrix zostaną podane w kwietniowej Grze Miesiąca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia