Salt and Pepper Games – Unreliable Wizards

Salt and Pepper Games - Unreliable Wizards

‼️ KAMPANIA ‼️

Japońskie wydawnictwo TOTANHEADS (チタンヘッズ) wydało w zeszłym roku niepozorną grę solo, która aktualnie jest numerem 1 najgorętszych na BGG! Stało się tak przez zapowiedź angielskojęzycznego crowdfundingu na Gamefound, za który odpowiada wydawnictwo Salt and Pepper Games.

Przedstawiamy Wam: Unreliable Wizard!

Gra jest utrzymana w klimacie 8-bitowego jrpg. Rozgrywka w nią trwa 15 minut a sama gra mieści się w kieszeni, bo wielkością nie przekracza standardowego deku kart.

Opis od wydawcy: “Jesteś uczniem czarodzieja, któremu król zlecił zniszczenie Władcy Demonów i tym samym uratowanie księżniczki.

Ta karciana gra solowa pozwala ci przemierzać mapę, walcząc z wrogimi sługusami i zbierając nową magię oraz towarzyszy podróży, którzy pomogą ci po drodze.

Gra składa się z 32 kart. Poruszasz się swoim czarodziejem po mapie i płacisz punktami życia za przekraczanie terenu. Niektóre tereny to punkty bitewne, w których walczysz z wrogimi sługusami. Używasz swojej ręki kart, aby tworzyć magię, dopasowując określone wzory magiczne. Twoi towarzysze podróży mogą również stosować umiejętności. Jeśli pokonasz złe stwory, zdobędziesz więcej kart, które mogą zawierać magię lub towarzyszy podróży.

Jeśli pokonasz Króla Demonów na końcu mapy – wygrasz!”

Do gry od razu pojawił się fabularny dodatek Tower of Unstable Spirits, dodając kolejny kontent.

Link do zapowiedzi kampanii: https://tiny.pl/ctnvp

Może i na polską odsłonę tego pixelartowego tytułu znaleźliby się chętni?

~Mateusz
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #unreliablewizard #saltandpapergames///Salt and Pepper Games – Unreliable Wizards///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia