Przegląd gier planszowych – Seikatsu, Innowacje, Pangea

Cóż za gry na moim stole w ostatnim czasie? W jakie tytuły grałam i dziś o nich opowiadam?

Dziś szybkie omówienie trzech gier:

Nowa gra strategiczna, której kampania kończy się na wspieram.to i zaczyna na Kickstarterze, starej gry sprzed lat, o której warto sobie przypomnieć oraz cechującej się niezwykle prostymi zasadami rozgrywki, na szczęście nie prostackimi. I choć ta ostatnia planszówka do najmniejszych nie należy to jej zasady są bardzo łatwe i przystępne.

Zaczynamy więc od gry Innowacje czyli karcianej gry, w której będziemy starali się zdominować określoną liczbę epok.

Następnie opowiadam Wam o projekcie Pangea czyli wielkim wymieraniu na sporej planszy. Kampania tej gry zakończyła się sporym sukcesem, a teraz zmierza podbijać Kickstartera.

Na koniec szybka i dynamiczna gra logiczna układanka czyli gra planszowa Seikatsu. Na jej orientalnej planszy gracze będę układali równie orientalne kafelki z ptaszkami, dobierając je do siebie. Ta gra planszowa jest wprost idealna jako filler czy gra wprowadzająca do świata planszówek.

Serdecznie zapraszam Was do oglądania tego materiału. Dzięki za Wasze wsparcie i całą pozytywną energię na jaką mogę od Was liczyć. Przydaje się i to bardzo. Pamiętajcie, to nie recenzje czy ranking, a nawet nie top lista. Na to przyjedzie czas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AbondeGames

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia

Logo sklepu reDrewno