Roomiz Games – Children Of Morta

Roomiz Games - Children Of Morta

‼️ ZAPOWIEDŹ ‼️

Popularna gra typu roguelike Children of Morta otrzyma planszową adaptację, która przekształci rozgrywkę RPG akcji w kooperacyjną walkę z korupcją, w której sukces zależy od połączonej siły całej rodziny.

Wiosną tego roku Children of Morta: The Board Game uruchomi kampanię na Kickstarterze, mając nadzieję na finansowanie społecznościowe wersji gry wideo z 2019 roku od Dead Mage i 11 Bit Studios. Tłumaczeniem zajmuje się debiutanckie studio Roomiz Games. Od jednego do czterech graczy będzie współpracować jako członkowie rodziny Bergsonów, walcząc z potwornym, pełzającym złem, które zagraża ich ojczyźnie i źródłom utrzymania.

Sesje będą trwać około 45 minut i podobnie jak w grze wideo stawiają graczy przeciwko niekończącej się hordzie pokręconych stworzeń, które opanowały pozornie każdy zakątek krainy Rea. W miarę postępów każdy członek rodziny będzie inwestował zdobyte doświadczenie w ulepszanie istniejących umiejętności i odblokowywanie nowych. Ale to doświadczenie można lepiej wykorzystać na wzmocnienie więzi między członkami rodziny, co reprezentuje mechanika budowania zawartości worków współdzielona przez każdego gracza.
Link do kampanii – https://www.kickstarter.com/projects/roomizgames/children-of-morta-the-board-game
~Tomek

#ontable #boardnews #graplanszowa #tabletopgaming #tabletopgames #bn #ontablenews #roomizgames #kickstarter #kickstartercampaign #kickstarter #kickstartergames #kickstarterlaunch #kickstarterboardgames
///Roomiz Games – Children Of Morta///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia