Rebel- Wsiąść do pociągu: Paryż oraz Przeklęte dylematy

Rebel- Wsiąść do pociągu: Paryż oraz Przeklęte dylematy

‼ PRZEDSPRZEDAŻ ‼

Jeśli marzycie o podróży do Paryża, to już teraz możecie zamówić w przedsprzedaży grę „Wsiąść do Pociągu: Paryż” wydawnictwa Rebel.pl i przenieść się do stolicy Francji z szalonych lat dwudziestych XX wieku. A jeśli szukacie czegoś bardziej szalonego, to dzisiejszą przedsprzedaż dopełnią „Przeklęte dylematy” – zwariowana gra imprezowa, w której musicie wybierać między dwoma absurdalnymi opcjami.

“Przenieś się do eleganckiego Paryża z szalonych lat dwudziestych XX wieku. Wskocz na otwartą platformę z tyłu autobusu i przejedź się Avenue des Champs-Élysées. Podziwiaj wieżę Eiffla i zakończ dzień pełen wrażeń, oglądając zachód słońca z balkonu starej kamienicy w Montmartre.
W tej dynamicznej odsłonie gry Wsiąść do Pociągu gracze ścigają się o to, kto zwiedzi najwięcej kultowych punktów turystycznych w stolicy Francji i przy okazji zrealizuje swoje bilety. Aby wygrać, musimy nie tylko zmyślnie korzystać z rozwijającej się w Paryżu sieci transportu miejskiego, lecz także wybierać połączenia, dzięki którym będziemy mogli świętować kolejną rocznicę zdobycia Bastylii.”

Przeklęte dylematy to zwariowana gra imprezowa, dzięki której poznasz swoich najbliższych z zupełnie innej strony! W każdej rundzie jedno z Was stanie przed abstrakcyjnym wyborem – musi wskazać, czy przyjęłoby sztosową opcję w nierozerwalnym pakiecie z prawdziwym życiowym szajsem. Tymczasem reszta graczy głosuje, jaka będzie odpowiedź przeklętego dylemaciarza. Ci, którzy obstawią poprawnie, otrzymają cenne punkty!

~ Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #rebel #WsiąśćdopociąguParyż #przeklętedylematy ///Rebel- Wsiąść do pociągu: Paryż oraz Przeklęte dylematy///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia