Rebel – Star Wars: Shatterpoint: Żądza zniszczenia – Generał Grievious

Rebel - Star Wars: Shatterpoint: Żądza zniszczenia - Generał Grievious

‼ PREMIERA ‼

Dziś ma premierą kolejny dodatek do bitewnej gry Star Wars: Shatterpoint: Żądza zniszczenia – Generał Grievious wydawnictwa Rebel.pl, który wprowadza oddział złożony z 4 nowych jednostek. Wśród nich znajduje się Generał Grievious, Kraken i 2 Superdroidy bojowe B2. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne, by dodać jednostki do swojej drużyny.

“Nikczemny generał Grievous terroryzuje Republikę! Rozsyła oddziały Separatystycznej Armii Droidów po całej galaktyce, dowodząc, że jest godnym przeciwnikiem dla Jedi. Ten sprawny strateg nie stroni od brutalnych zagrywek, dzięki którym odnosi kolejne zwycięstwa i wzbudza strach w sercach wrogów. Grievous szkolił się pod okiem samego hrabiego Dooku i z zabójczą skutecznością walczy mieczami świetlnym zdobytymi na poległych wrogach. Cybernetyczne ulepszenia dodatkowo wzmocniły jego umiejętności, zapewniając mu kluczową rolę w planach obalenia Republiki przez Separatystów.”

Dodatek m.in. zakupicie w naszym partnerskim sklepie DragonEye Gry Planszowe
Link do oferty: 👉 https://bit.ly/3JYNf5I

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #rebel #starwars #shatterpoint #żądzazniszczenia #współpracareklamowa #generałgrievious ///Rebel – Star Wars: Shatterpoint: Żądza zniszczenia – Generał Grievious///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia