Rebel – Je się w lesie oraz Harry Potter i Czytacz myśli

Rebel - Je się w lesie oraz Harry Potter i Czytacz myśli

‼ PRZEDSPRZEDAŻ ‼

Tym razem wydawnictwo Rebel.pl ma propozycję dla fanów Harrego Pottera, bowiem ruszyła przedsprzedaż najnowszego tytuły z tego uniwersum, czyli “Harry Potter i czytacz myśli”. Oprócz tego zamawiać także możecie “Je się w lesie”, które jest prostą karcianką, gdzie będziecie starać się zapolować, a przy tym samemu nie stać się zwierzyną.

“Harry Potter i czytacz myśli – Nie lada gratka dla wszystkich fanów Harry’ego Pottera, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę o ulubionej historii i poczuć na własnej skórze odrobinę magii! Pomyśl o dowolnym bohaterze albo stworzeniu ze świata małego czarodzieja i pozwól, by Czytacz Myśli odgadł Twój wybór! To magiczne urządzenie zada Ci kilka pytań, na które które będziesz odpowiadać, wciskając konkretne przyciski. W ten sposób wspólnie ustalicie, o którą postać chodzi.”

“Je się w lesie – Do dyspozycji masz zestaw zwierzaków: misia, wilka, rysia, sowę oraz mysz. Zgodnie z regułami rządzącymi przyrodą, duże drapieżniki polują na mniejsze zwierzęta, te są jednak zwinne i z łatwością mogą się wymknąć. Wykorzystaj swój instynkt, aby przechytrzyć innych graczy i przewidzieć, kogo tym razem wyślą na łowy. Jako pierwszy zbierz 5 znaczników i zostań królem lasu!”

~Angelika
#boardgames #boardnews #graplanszowa #harrypotter #czytaczmyśli #jesięwlesie #rebel ///Rebel – Je się w lesie oraz Harry Potter i Czytacz myśli///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia