Rebel – Great Western Trail Argentyna

‼️ CIEKAWOSTKA ‼️

Miesiąc temu na sklepowe półki trafił dodruk kultowej gry Great Western Trail autorstwa Aleksandra Pfistera, która ukazała się dzięki wydawnictwu Rebel.pl. Dziś w ramach ciekawostki chcielibyśmy Wam pokazać unboxing Great Western Trail Argentyna, która jest samodzielną, a zarazem drugą częścią trylogii z tego uniwersum!

“Przemieszczaj swojego estanciero wzdłuż szlaku prowadzącego z dolnego lewego rogu planszy głównej, ku znajdującemu się w górnym prawym rogu Buenos Aires. Po drodze wykonuj akcje oferujące różne sposoby na zdobycie punktów zwycięstwa, na przykład: stawiaj budynki, kupuj krowy na targu bydła, ulepszaj swoje stacje kolejowe i pomagaj spotkanym po drodze rolnikom.
Za każdym razem, kiedy twój estanciero dotrze do Buenos Aires, musisz wysłać swoje krowy i zboże statkiem do Europy, za co również otrzymujesz punkty zwycięstwa. Następnie Twój estanciero ponownie wyrusza z dolnego lewego rogu planszy, aby podczas całej rozgrywki dotrzeć do Buenos Aires mniej więcej 5 do 6 razy.
Punkty zwycięstwa ze wszystkich elementów sumuje się na koniec gry. Zwycięża osoba, która zdobędzie ich najwięcej.”

Grę zakupicie m.in. w naszym partnerskim sklepie ALEplanszowki.pl
Link do oferty: 👉 https://bit.ly/43uIwiW

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #rebel #greatwesterntrail #argentyna #współpracareklamowa #pfister #krowy ///Rebel – Great Western Trail Argentyna/// Grę w celach prasowych przekazało wydawnictwo Rebel.

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia