Radek Ignatów – Space Alone

 Radek Ignatów - Space Alone

‼ CROWDFUNDING ‼

Jeśli podobała Wam się gra “Island Alone” autorstwa Radek Ignatów, to warto wiedzieć, że wystartowała kampania crowdfundingowa kontynuacji pod tytułem “Space Alone” na platformie Kickstarter.

“Gra przeznaczona jest dla 1 do 4 graczy w wieku 8+, a średni czas rozgrywki wynosi 20-30 minut.

W każdej turze aktywny gracz rzuca 4 kośćmi D6 i wykonuje akcje z puli kości. Celem gry jest ukończenie scenariusza. Na przykład: Wykonanie misji eksploracyjnej, naprawa statku, nawiązanie kontaktu ze stacją kosmiczną.
Największą przeszkodą podczas rozgrywki jest spadający poziom tlenu, promieniowanie i generowanie energii, potrzebnej do korzystania z technologii. Możliwa jest również śmierć z rąk innego gracza oraz różne niebezpieczeństwa na planecie.

Oprócz dbania o swój los, gracz posiada również swój pojazd kosmiczny, który jest osobną lokacją. Statek ten może być rozwijany, naprawiany i wykorzystywany na wiele sposobów określonych w scenariuszu. Jest to HUB, do którego gracz regularnie wraca ze zdobytymi zasobami.

Gra toczy się do momentu ukończenia scenariusza lub śmierci wszystkich graczy.”

Link do kampanii: 👉 https://bit.ly/3XURFjC

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #spacealone #radekignatów #kampania #kickstarter /// Radek Ignatów – Space Alone ///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia