‼PREMIERA‼(2020-03-19 12:18:00)

‼ PREMIERA ‼ (2020-03-19 12:18:00)

‼ PREMIERA ‼

Może macie ochotę przenieść się do karcianego świata Science Fiction? Jeśli tak to zaciekawi Was że kilka dni temu, odbyła się premiera gry Afternova od Road To Infamy Games.

,,Sąsiedni układ słoneczny został zniszczony przez supernową. Teraz nadszedł czas, aby wprowadzić się i wydobyć cenne zasoby z niestabilnych planet – ale te zadania są zbyt niebezpieczne, aby je wykonywać samodzielnie, w grze będziecie wiec musieli zawierać różne sojusze.

Afternova to gra strategiczna celem jest zdobywanie punktów zwycięstwa, zbierając fragmenty pokazane na planach, aby budować ulepszenia statków. Gdy gracz wykona kilka planów, gra się kończy, a gracz z największą liczbą punktów zwycięstwa – wygrywa.
W swojej turze można kupić plany oraz łupy z rynku lub wydobywać fragmenty z wnętrza planety. Podczas wydobywania często najlepiej jest połączyć siły z innymi graczami, aby podzielić pracę i nagrody.
Więcej o grze: http://bit.ly/3dfoT5s

Zwróćcie szczególną uwagę na ilustracje, nie kojarzą Wam się z jedną z popularnych, nagradzanych gier w tematyce kosmicznej?
~Angelika

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia