Posiadłość Szaleństwa 2 edycja – Recenzja│Zasady

Posiadłość Szaleństwa 2 edycja – Recenzja│Zasady.
Na kanale On Table opowiadam Wam o różnych planszówkach. Dziś mam przyjemność zaprosić do oglądania nagrania o grze planszowej, w której można oszaleć.

Ta planszówka pozwala graczom przenieść się do innego otoczenia i przestrzeni, aby tam wcielając się w Badaczy rozwikłać tajemnice śledztwa z Cthulhu w tle. Posiadłość Szaleństwa edycja druga to planszówka, która zabierze nas grających w ciemne uliczki Innsmouth czy do posiadłości w Arkham.

Kogo tam spotkamy, co zobaczymy i czy w Mansions of Madness oddane jest poczucie grozy i rosnącego napięcia jak w powieściach H.P. Lovecrafta? Z pewnością będziemy blisko koszmarów i potwornych istot, które w Posiadłości Szaleństwa pojawiają się tam niespodziewanie jak budzące grozę i strach dźwięki i tajemnicze odgłosy z głębi korytarzy.

Dziś podzielę się z Wami moją opinią o grze planszowej Posiadłość Szaleństwa druga edycja, pokazując Wam bliżej i dokładniej tę planszówkę. Przy okazji zobaczycie zasady gry, a raczej ich zarys, bo w tej planszówce w dużej mierze aplikacja przeprowadzi Was przez rozgrywkę.

A zatem dajcie się ponieść klimatowi i atmosferze oraz wszechobecnemu szaleństwu 🙂

 

 

Jeśli podoba Ci się to co robię

Dla tych z Was, którzy jeszcze nie widzieli Cthulhu Death May Die – Recenzja│Zasady
https://youtu.be/44EbVe4DQ1I

Nowy Sezon Przeglądu Gier Planszowych gdzie zobaczycie więcej planszówek
https://youtu.be/gAGDyxwSR3I

Finałowy odcinek Mojej Top Listy Najlepszych Gier Planszowych 2019
https://youtu.be/33LYLpsiAuU

One thought on “Posiadłość Szaleństwa 2 edycja – Recenzja│Zasady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *