Portal Games – Zombicide Broń w Dłoń

Portal Games - Zombicide Broń w Dłoń

‼ PRZEDSPRZEDAŻ ‼

Wróciliśmy z festiwalu Festiwal ALEgramy 2023, a tu czeka na nas niespodzianka od Portal Games Polska! Tajemniczą paczuszką okazał się zapowiedziany w piątek podczas Planszówek TV “Zombicide Broń w dłoń”, który to podczas festiwalu AleGramy miał swoją prapremierę! Bardzo dziękujemy za tą miłą niespodziankę, która umiliła nam ten ponury poniedziałek! Oczywiście grę możecie zakupić w przedsprzedaży bezpośrednio u wydawcy lub w sklepach z planszówkami, a jej premiery spodziewajcie się już 30 listopada!

“Zombie, tetris, flamaster i gąbka
Nieliczni Ocalali opędzają się przed nienażartą hordą zombiaków… za pomocą mazaka, gąbki i sprytnej mechaniki wykreślania obrażeń z użyciem tetrisowych kształtów. Zombicide Broń w Dłoń to samodzielna kooperacyjna gra wykreślanka, która ze swoją figurkową siostrą dzieli świat, miłość do tłuczenia umarlaków i niesamowite stężenie dobrej zabawy!

Uniwersum Zombicide
Znasz ten świat. Znasz te zombiaki. Wiesz, co to abominacja i dlaczego trzeba ją odstrzelić.To doświadczenie przyda ci się w tej zupełnie nowej grze ze świata Zombicide 2. edycji!

Nadchodzą zombiaki!
Zombiaki spawnują się i nacierają. Mają swoje specjalne zdolności, niepowstrzymany głód i straszliwego bossa za plecami. Nie mają za to wdzięku, urody i litości!

Tetrisem go!
Rozpraw się z nadgniłym przeciwnikiem z użyciem tetrisowych kształtów: zakreśl całe pole na jego karcie, zanim cię dopadnie!

Satysfakcja z kombosowania
Boostuj swoją broń, mądrze używaj kart przyjaciół, ciułaj amunicję i pancerz… aby stawić czoła bossowi i przetrwać kolejny dzień apokalipsy zombie!”

Grę zakupicie m.in. w naszym partnerskim sklepie ALEplanszowki.pl
Link do oferty: 👉 https://tiny.pl/ckhmt

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #portalgames #zombicide #brońwdłoń #współpracareklamowa ///Portal Games – Zombicide Broń w Dłoń///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia