Phalanx – Coalitions

 Phalanx - Coalitions

‼ AKTUALIZACJA ‼

Wydawnictwo Phalanx Polska pochwaliło się zdjęciami próbek figurek do gry “Coalitions”. Figurki zostały zaakceptowane przez wydawcę i mają być gotowe przed wrześniem. Wysyłka gier dla wspierających projekt zostanie zrealizowana w jednej fali, planowo pod koniec trzeciego kwartału 2023 roku, pod warunkiem, że kontener z figurkami dotrze zgodnie z planem (przed wrześniem). Istnieje także możliwość, że wydawca będzie w stanie rozpocząć wysyłkę wersji z meeplami przed wersją z figurkami, dlatego warto sprawdzić swoje dane do wysyłki.

“Coalitions to gra osadzona w realiach rewolucyjnych i napoleońskich wojen. podczas rozgrywki wcielicie się się w wiodące europejskie potęgi i rywalizują ze sobą, dynamicznie zmieniając polityczną panoramę Starego Kontynentu. Innowacyjny i elegancki system umożliwia odtworzenie najważniejszych wydarzeń tych konfliktów, ale pozwala także tworzyć własne, wiarygodne historie alternatywne.

Gra przeznaczona jest dla 1-6 graczy, wcielających się w jedną z sześciu asymetrycznych frakcji: Francję, Anglię, Austrię, Prusy, Rosję czy Turcję. Następnie w szeregu rund i faz stracie się zdobyć przewagę, uzyskując punkty zwycięstwa poprzez kontrolowanie istotnych pozycji, odnoszenie chwalebnych zwycięstw w walce i elastyczną dyplomację.”

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #phalanx #aktualizacja #coalitions
/// Phalanx – Coalitions ///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia