OSTIUM – gra planszowa

Ostium czyli przejście z innego wymiaru. Zabieram Was dziś wraz z moimi gośćmi czyli twórcami gry karcianej Ostium, na małą podróż.

W tym materiale zobaczycie jak grać w tę karciankę. Wojtek i Marek bowiem zdecydowali się na pojedynek między swoimi przywoływanymi kreaturami. Jeśli chcecie zobaczyć zasady gry Ostium zachęcam do obejrzenia odcinka Premier, gdzie o nich opowiadam.

Przy okazji naszego spotkania twórcy zdradzą kilka faktów związanych ze swoją nową grą. Jak powstała ta pojedynkowa karciana gra oraz jak zamierzają ją wydać. Czy macie wyczekiwać kampanii crowdfundingowej? Zobaczcie rozgrywkę i posłuchajcie naszej rozmowy.

►ZASADY gry Ostium: https://youtu.be/RVZy94cOFjU?t=945

Jeśli podoba Ci się to co robię

Zapraszam do udziału w KONKURSIE
Wasze zadanie: wymyślić zamienną nazwę na określenie „kanałowanie” czyli przekazywanie mocy z bramy, atakującej kreaturze. Swoje propozycje wpisujcie w komentarzach. Nagrodą może być gra Ostium, po jej wydaniu bądź indywidualne ustalenia z twórcami 🙂
Na Wasze typy autorzy czekają do końca lutego 2020r. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi po tym terminie, śledźcie kanał On Table, aby tego nie przeoczyć.

Mam nadzieję, że będziecie się równie dobrze bawić oglądając jak my wszyscy podczas rozgrywki. Dzięki chłopaki za świetne spotkanie 🙂 z dużą dawką dobrej zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia