Officina Monstrorum – Łowcy A.D. 1492

Officina Monstrorum - Łowcy A.D. 1492

‼ CROWDFUNDING ‼

Na platformie Gamefound kończy się kampania polskiej edycji gry Łowcy A.D. 1492 wydawnictwa Officina Monstrorum, którą wesprzeć możecie do jutra.

Wspierając zbiórkę otrzymacie nie tylko podstawową wersję gry i dodatki, ale też wszystkie ufundowane cele w wersji angielskiej, jak również wspierający będą mieli szansę odblokować zupełnie nowe cele, które wyjdą zarówno w wersji polskiej, jak i angielskiej.

“Łowcy A. D. 1492 to w pełni kooperacyjna gra, w którą można grać solo lub w grupie do 4 graczy.
Gracze wcielają się w łowców potworów, którzy biorą udział w złożonej i trzymającej w napięciu kampanii, składającej się z setek kart wydarzeń, dróg i miast oraz księgi opowieści. Narracja przedstawiona na kartach i w księdze jest pełna zwrotów akcji i trudnych decyzji do podjęcia.

Podczas kampanii gracze wykonują zadania. Każde z nich trwa od 30 do 60 minut. Może odbywać się w dzień lub w nocy, w różnych warunkach pogodowych. Za każdym razem gracze muszą dobrać odpowiednią taktykę i ekwipunek do panujących warunków.

Gracze mogą handlować z lokalnymi mieszkańcami, podejmować się różnych prac, pokonywać nieoczekiwane przeszkody lub rozbudowywać swój wagon, aby wyprodukować ponad 70 różnych rodzajów sprzętu z zasobów znalezionych podczas gry.”

Link do kampanii: https://tiny.pl/cgxcp

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #officinamonstrorum #łowcyad1492 ///Officina Monstrorum – Łowcy A.D. 1492///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia