NEMESIS LOCKDOWN

NEMESIS LOCKDOWN

Nemesis Lockdown to pierwszy samodzielny dodatek do gry Nemesis. Dziś popołudniu (tj. 28 maja) startuje Kickstarterowa kampania tej gry.

Ze mną jej autor Adam Kwapiński. Z racji tego, że nie ma fizycznie żadnego prototypu gry Nemesis Lockdown. Dziś pokażemy Wam jej wirtualną wersję, a Adam opowie o nowościach jakich możecie spodziewać się podczas rozgrywki.

Pisaliście do mnie tak licznie i pytaliście o tę planszówkę zatem mam nadzieję, iż w tym nagraniu znajdziecie odpowiedzi na Wasze pytania o Nemesis Lockdown. Oraz dużo więcej ciekawostek, które przybliży specjalnie dla Was autor tej planszówki. Jakie nowe mechaniki? Oraz bohaterowie będą zmagać się z nowymi wrogami. A także z licznymi przeszkodami i przeciwnościami losu w tajnym laboratorium na Marsie?

Zobaczcie moją rozmowę z twórcą gry, a jeśli uznacie że materiał jest wartościowy proszę o wsparcie w postaci like, komentarza oraz subskrypcji.

Poniżej znajdziecie linka do draftu Kickstarterowej kampanii tej gry planszowej. A jak tylko wystartuje zbiórka tej planszówki, załączę także odnośnik do kampanii.

Jeśli podoba Ci się to co robię

Tymczasem macie okazje przed startem wyczekiwanej kampanii Nemesis Lockdown, dowiedzieć się oraz zobaczyć jak wygląda ta planszówka.


#NemesisLockdown #AwakenRealms #OnTable
Nemesis rozgrywka
https://youtu.be/RJf-v-klNDk
Nemesis recenzja
https://youtu.be/xt1ijO7yNAE
Rozmowa z Adamem Kwapińskim
https://youtu.be/azbq7IpzkMQ
Kickstarter Nemesis Lockdown (draft)
https://bit.ly/3caFshs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia