Najlepsze gry planszowe na prezent – 2019 cz I

Jakie gry planszowe wybrać na prezent? Jak dopasować je odpowiednio do graczy? Jeśli chcecie je podarować komuś, kto nie gra w planszówki lub grywa sporadycznie ten materiał jest właśnie dla Was.

Dziś chcę Was troszkę zainspirować i wskażę kilka tytułów polecanych przeze mnie na początek, dla graczy okazjonalnych i osób, które jeszcze nie znają świata gier planszowych i tego co on oferuje.

Moje najlepsze gry planszowe na prezent na początek i dla graczy „świątecznych”, które polecam na gwiazdkowe prezenty w 2019r. Zapraszam Was serdecznie na moją listę gier.

GRY PLANSZOWE polecane na święta MOJA LISTA dla początkujących graczy:

A w następnym odcinku podpowiem jakie planszówki mogą być najlepszymi prezentami dla graczy zaawansowanych i bardziej wymagających czyli geeków i nerdów.

KONKURS (#2) DLA SUBSKRYBENTÓW KANAŁU ON TABLE

[trwa: 24 listopad – 29 grudzień 2019r]

Prawie 50 nagród dla 50 zwycięzców Nagrody tego odcinka: 1. Blackout Hongkong – Lacerta 2. Boss Monster 3 – Powstanie Minibossów – Trefl Joker Line 3. dice traye – PlayMaty.pl

ZASADY ZABAWY: subskrybować kanał OnTable (warunek stały) wpisać w komentarzu od jakiej gry planszowej zaczęła się Twoja przygoda

OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW: lista zwycięzców pojawi się w kolejnym nagraniu na kanale On Table Koniecznie śledźcie materiały Napiszcie na games@ontable.pl w celu podania danych do wysyłki

ZWYCIĘZCY KONKURSU (#1) Z BOARD NEWS [24 listopad 2019] 1. Lords of Hellas (wersja ENG) wyd. Awaken Realms – Lord Vader 2. Zamek wyd. Nasza Księgarnia – Mateusz Rogulski 3. Voucher na zakupy OTHERTEES [50zł] – Ania Adach Zwycięzców proszę o kontakt: games@ontable.pl w celu podania danych do wysyłki nagród. Potrzebne informacje to: imię i nazwisko, adres wysyłki, numer telefonu oraz adres e-mail Jeśli zwycięzca nie zgłosi się i nie prześle w ciągu 7 dni od chwili ogłoszenia wyników zwycięstwa swoich danych, nagroda wraca do póki nagród do konkursu. *Dane osobowe przetwarzane będą jedynie na potrzeby realizacji warunków akcji konkursowej na kanale On Table ogłoszonej z okazji 7.000 subskrypcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia