Lucrum Games – Zamiast Nas

Lucrum Games - Zamiast Nas

‼ PLANY WYDAWNICZE ‼

Wydawnictwo Gry planszowe Lucrum Games ogłosiło, że dzięki ich nakładowi ukaże się gra After US, która w polskiej wersji otrzyma tytuł “Zamiast Nas”. Warto zwrócić uwagę na okładkę autorstwa Vincenta Dutrait. Oryginalna wersja gry, wydana we Francji, przedstawia Wieżę Eiffla na okładce, natomiast w polskiej wersji zobaczymy Pałac Kultury, co w naszej opinii jest super zabiegiem graficznym.

“W roku 2083 ludzkość wymarła na kilka dziesięcioleci, pozostawiając jedynie ślady swojego pobytu na Ziemi, gdzie z czasem natura odzyskała kontrolę. W świecie pełnym rekonstrukcji małpy kontynuują swoją ewolucję. Tworzą plemiona, rozwijają się, oswajają przedmioty pozostawione przez ludzi i dążą do zdobycia wiedzy. Teraz Ty stoisz na czele jednego z tych plemion i musisz poprowadzić je na drodze zbiorowej inteligencji.

Oprócz silnego motywu i wspaniałych ilustracji autorstwa Vincenta Dutrait, After Us oferuje oryginalną i innowacyjną mechanikę linii aktywacji. Poprzez zestawianie 4 kart na ręce, wybierasz zasoby i akcje, z których skorzystasz w danej turze. Dlatego konieczne jest taktyczne planowanie kolejności. Gra oferuje wiele strategii zwycięstwa, dzięki 120 unikalnym kartom Plemion, które wzbogacają 8-kartową talię startową.
After Us zapewnia bogatą rozgrywkę bez długotrwałych przestojów, trwającą mniej niż godzinę, niezależnie od tego, czy grasz solo, czy z maksymalnie 6 graczami!”

~Angelika
#boardgames #boardnews #ontable #gryplanszowe #zamiastnas #lucrumgames #deckbuilding #bagbuilding #poolbuilding #race ///Lucrum Games – Zamiast Nas///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia