Lucrum Games – Zamiast Nas

Lucrum Games – Zamiast Nas

‼ PRZEDSPRZEDAŻ ‼

Dziś ruszyła przedsprzedaż gry “Zamiast Nas” wydawnictwa Gry planszowe Lucrum Games, która zabierze Was do postapokaliptycznego świata, gdzie zamiast ludzkości na Ziemi pozostały tylko małpy.

Jeśli zdecydujecie się na szybki zakup, to wydawca do pierwszych 100 zamówień dorzuca gratis alternatywną planszetkę dla czerwonego gracza!

“W roku 2083 ludzkość wymarła na kilka dziesięcioleci, pozostawiając jedynie ślady swojego pobytu na Ziemi, gdzie z czasem natura odzyskała kontrolę. W świecie pełnym rekonstrukcji małpy kontynuują swoją ewolucję. Tworzą plemiona, rozwijają się, oswajają przedmioty pozostawione przez ludzi i dążą do zdobycia wiedzy. Teraz Ty stoisz na czele jednego z tych plemion i musisz poprowadzić je na drodze zbiorowej inteligencji.

Oprócz silnego motywu i wspaniałych ilustracji autorstwa Vincenta Dutrait, After Us oferuje oryginalną i innowacyjną mechanikę linii aktywacji. Poprzez zestawianie 4 kart na ręce, wybierasz zasoby i akcje, z których skorzystasz w danej turze. Dlatego konieczne jest taktyczne planowanie kolejności. Gra oferuje wiele strategii zwycięstwa, dzięki 120 unikalnym kartom Plemion, które wzbogacają 8-kartową talię startową.

After Us zapewnia bogatą rozgrywkę bez długotrwałych przestojów, trwającą mniej niż godzinę, niezależnie od tego, czy grasz solo, czy z maksymalnie 6 graczami!”

Link do przedsprzedaży: 👉 https://cutt.ly/bwV1pAdY

~Angelika
#boardgames #boardnews #ontable #gryplanszowe #zamiastnas #lucrumgames #deckbuilding #bagbuilding #poolbuilding #race ///Lucrum Games – Zamiast Nas///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia