Lucky Duck Games – dodatki – Paleo: Szerszenie, Biały Wieloryb

Lucky Duck Games - dodatki - Paleo: Szerszenie, Biały Wieloryb

‼️ PRZEDSPRZEDAŻ ‼️

Jeśli lubicie się czasem przenieść do epoki kamienia, a gra “Paleo” zajmuje wysokie noty w Waszej kolekcji, to mamy dla Was informację! Wydawnictwo Lucky Duck Games Polska dokładnie dziś ruszyło z przedsprzedażą dwóch minidodatków “Szerszenie” oraz “Biały wieloryb”

Szerszenie:
“Nauczyliśmy się, jak pożyteczne mogą być pszczoły i ich miód. Teraz jednak szerszenie zaczęły gnieździć się w pobliżu i nie wydają się przyjazne. Uciekać czy stawić im czoła? „Szerszenie” to minidodatek do gry „Paleo”. Wraz z łatwymi modułami szerszenie nie stanowią wielkiego zagrożenia, jednak w połączeniu z trudnymi – mogą okazać się zabójcze. Uwaga! Wymaga podstawowej wersji do gry.”

Biały Wieloryb:
“Osiadli nad Oceanem próbujemy swoich sił w żeglarstwie. Ale ostatnio rozeszły się plotki o potwornej istocie, która terroryzuje podróżników na otwartych wodach. Zbadajcie morze i przekonajcie się, co za potwór atakuje ludzi.
„Biały wieloryb”, to minidodatek do gry „Paleo”. Poziom trudności tego modułu wyraźnie wzrasta wraz ze zwiększeniem liczby graczy biorących udział w rozgrywce. Uwaga! Wymaga podstawowej wersji do gry.”

Linki do oferty producenta:
👉 https://luckyduckgames.com/pl/gry/740-paleo-szerszenie
👉 https://luckyduckgames.com/pl/gry/741-paleo-bialy-wieloryb

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #paleoboardgame #luckuduckgamespl #paleobialywieloryb #paleoszerszenie ///Lucky Duck Games – dodatki – Paleo: Szerszenie, Biały Wieloryb///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia