Hasbro – Clue Conspiracy

Hasbro - Clue Conspiracy

‼ PLANY WYDAWNICZE ‼

Z pewnością mamy tu fanów Cluedo więc ucieszy Was informacja, że Hasbro Gaming zapowiedziało Clue Conspiracy, kolejną grę z tej serii.

“W grze Clue Conspiracy gracze wcielają się w postacie z klasycznej gry Clue i przyjmują tajne role w dwóch przeciwnych drużynach: Przyjaciele kontra Konspiracja. Przyjaciele dążą do uratowania Pana Corala i odkrycia tożsamości Sprawcy, Miejsca i Przedmiotu tajnej Intrygi Konspiracji. Z drugiej strony, Konspiracja działa w sekrecie, sabotując Przyjaciół i planując dokonanie morderstwa Pana Corala w określonym miejscu i przy użyciu konkretnego narzędzia. Obydwie drużyny będą również poszukiwać wskazówek, które mogą podzielić się z innymi graczami lub zachować je dla siebie! Która strona odniesie sukces?
Konspiracja wygrywa, realizując zdradziecki spisek i dokonując morderstwa w określonym miejscu lub w sekrecie sabotując Przyjaciół i wywołując pułapki. Przyjaciele natomiast wygrywają, rozbrajając wszystkie pułapki albo, jeśli im się to nie uda, rozwiązując zagadkę dotyczącą Sprawcy, Miejsca i Przedmiotu tajnej intrygi.”

~Angelika
#boardgames #boardnews #ontable #gryplanszowe #hasbro #clue #cluedo ///Hasbro – Clue Conspiracy///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia