Galakta – Andor Junior Niebezpieczne cienie

 Galakta - Andor Junior Niebezpieczne cienie

‼ CIEKAWOSTKA ‼

Wczoraj Niebezpieczne cienie do gry Andor Junior wydawnictwa Galakta miały swoją premierę, a dziś krakowski wydawca opublikował dla Was instrukcję, którą możecie pobrać z galaktycznej strony.

“Niebezpieczna bestia, mroczny wardrak, knuje coś niedobrego na ziemiach krainy Andor. Bez wahania postanawiacie raz na zawsze go stąd przepędzić! Ale zanim wyruszycie w drogę, macie jeszcze wiele do zrobienia. Stawcie czoła gorom, pomóżcie mieszkańcom Andoru, a na końcu pokonajcie mrocznego wardraka i ocalcie Andor przed niebezpieczeństwem! W tym rozszerzeniu do kooperacyjnej gry Andor Junior czeka na was wiele nowych wyzwań. Otrzymacie też bezcenne wsparcie: do waszej drużyny dołączy nowy bohater o potężnych zdolnościach!
W grze Andor Junior wcielicie się w role bohaterów i spróbujecie ocalić krainę Andor przed nikczemnym mrocznym wardrakiem. Jednak zanim będziecie mogli to zrobić, musicie wykonać pewne zadania powierzone wam przez króla. Dopiero po ich zakończeniu będziecie gotowi poradzić sobie z mrocznym wardrakiem, czającym się w krasnoludzkiej kopalni, i zanim zbytnio zbliży się do Zamku. Ale uważajcie! Podczas waszej podróży nie tylko mroczny wardrak staje się coraz silniejszy, ale też przebiegły smok niebezpiecznie zbliża się do Zamku. Jeśli któryś z nich dotrze do Zamku, niestety przegracie grę. Jeśli jednak pokonacie mrocznego wardraka, wygracie!”

Link do instrukcji: https://tiny.pl/c2ldm

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #galakta #andorjunior #niebezpiecznecienie #zapowiedź
/// Galakta – Andor Junior Niebezpieczne cienie ///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia