GADŻET #2 – Nowy Cykl , gadżety, dice tower

GADŻET #2 – Nowy Cykl ( letnia sceneria )
Co jest graczom niezbędne do grania w planszówki? Dice tower ?A może co jest zupełnie zbędne? Ale miło i dobrze to mieć.

Dziś kolejny odcinek gadżetu czyli cyklu w którym poza planszówkami dowiecie się i zobaczycie jak można ulepszyć, upiększyć czy też urozmaicić sobie granie. Dziś nowy odcinek Gadżetu w letniej plenerowej scenerii, ale niezmiennie moi goście pokażą Wam też gadżety od małych rozpoczynając, przez cenne porady dla początkujących, aż po te duże, które już trudno nazwać gadżetami, bo dobry stół do grania w planszówki zawsze jest w cenie. Jak powstaje? Możecie zerknąć u mnie dziś w odcinku.

Zapraszam serdecznie na garść ciekawostek o ładnych, przydatnych, praktycznych drobiazgach, czasem niezbędnikach, a czasem po prostu gadżetach. Nowy cykl pokazał Wasze zainteresowanie gadżetami i tematyką około planszówkową, czyli wszystko co może się przydać w nowoczesnych grach planszowych, co pomoże je ulepszyć, usprawnić rozgrywkę lub też nieco zmienić otoczenie. Zbieracie takie różności?

Bez względu na odpowiedź to nagranie powinno się Wam spodobać 🙂 Zachęcam do zostawiania komentarzy oraz polubień.
#gadżet #OnTable #gryplanszowe

Jak macie ochotę to zerknijcie na linki gadżetów:
Pudełko Magic -> https://ift.tt/37wrqG2

Wieża do kości (dice tower) – Castle Black -> LINK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia