FoxGames – Najlepsza gra o psach 2

 FoxGames - Najlepsza gra o psach 2

‼ PLANY WYDAWNICZE ‼

🐶Lubicie pieski ? No tak, kto nie lubi 😉 Wydawnictwo foxgames.pl właśnie zapowiedziało nowość, czyli Najlepszą Grę o Psach 2, która swoją premierę będzie miała 8 lutego.

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, nic więc dziwnego, że świat pełen jest miłośników tych czworonogów! W Najlepszej grze o psach 2 będziecie rywalizować między sobą o tytuł największego psiarza. Pamiętajcie, by zapewnić swoim podopiecznym wszystko, czego potrzebują. W tym celu będziecie kolekcjonować karty przysmaków, kości i zabawek. Pieski uwielbiają uczyć się nowych sztuczek, dlatego nie zapominajcie o tresurze. Każdy pupil ma swój niepowtarzalny temperament, od pełnego energii psotnika po leniwego arystokratę. Nie zapomnijcie o psiakach ze schroniska, które marzą o tym, by któreś z Was dało im nowy dom. Rozgrywkę zwycięży psi opiekun, który zdobędzie najwięcej punktów zwycięstwa.
~Michał

#boardgames #gryplanszowe #boardnews #najlepszagraopsach #foxgames #zapowiedź #doglover /// FoxGames – Najlepsza gra o psach 2 ///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia