Final Frontiers Games – Coloma

Final Frontiers Games - Coloma

‼ CROWDFUNDING ‼

Już za tydzień, 5 lipca, rozpocznie się kampania crowdfundingowa dodruku gry Coloma wraz z nowym dodatkiem “New Prospects!” wydawnictwa Final Frontier Games, gdzie akcja toczy się na dzikim zachodzie w czasie trwania gorączki złota.

“W grze Coloma jesteś pionierem, który niedawno wyruszył na Zachód, aby się wzbogacić i wyrobić sobie markę. Będziesz poszukiwać złota i wykorzystywać swoje zyski do rekrutowania pracowników, zaprzęgania koni i tworzenia nowych biznesów. Będziesz także miał okazję odkrywać okoliczne szlaki rzeczne i ziemie przygraniczne. Niestety, nie jesteś sam – wydaje się, że każdy inny pionier wpadł na ten sam pomysł! W związku z tym będziesz potrzebował dodatkowej taktyki, aby nie pójść na dno razem z resztą…”

Nowy dodatek sprawia, że gra nabiera nowych, cięższych mechanizmów: bardziej wyrafinowanego budowania silnika i dodatkowych ścieżek zwycięstwa. Odwraca również scenariusz systemu Boom/Bust, dzięki czemu gracze chcą różnych wyników w zależności od tego, co jest stawką.

Link do projektu kampanii: https://tinyurl.com/coloma-dodruk

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #finalfrontiersgames #ffg #gamefound #coloma ///Final Frontiers Games – Coloma///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia