Fantasy Flight Games – Arkham Horror: The Feast Of Hemlock Vale

Fantasy Flight Games - Arkham Horror: The Feast Of Hemlock Vale

‼️ ZAPOWIEDŹ ‼️

Fantasy Flight Games oficjalnie wypuściło najnowszy dodatek do ukochanej przez wielu graczy serii Arkham Horror: The Card Game. To rozszerzenie kampanii zatytułowane „The Feast of Hemlock Vale” jest już dostępne do zakupu w Stanach Zjednoczonych, zarówno u lokalnych sprzedawców, jak i w Internecie za pośrednictwem sklepu internetowego Fantasy Flight Games .

W ekscytującym wydaniu dla fanów Arkham LCG „The Feast of Hemlock Vale” zaprasza graczy do zagłębienia się w enigmatyczny świat Hemlock Isle. Historia zaczyna się od dr Rosy Marquez, znanej botaniczki, która natrafia na osobliwą próbkę pochodzącą z odosobnionej wyspy Hemlock Isle. Wyczuwając, że dzieje się coś złowrogiego, wzywa Badaczy, aby wraz z nią zbadali wyspę.

Hemlock Isle to miejsce kontrastów, gdzie w ciągu dnia spędza się czas na kontaktach z mieszkańcami i odkrywaniu tajemnic wyspy. Jednak gdy zapada noc, pojawia się prawdziwe niebezpieczeństwo. Wyspa zmienia się w niebezpieczny krajobraz opanowany przez śmiercionośną, zmutowaną dziką przyrodę. Badacze biorą udział w wyścigu z czasem, mając tylko trzy dni na odkrycie tajemnic czających się pod Hemlock Vale i zapobieżenie katastrofie.

Kampania zapewnia ekscytującą przygodę dla od jednego do czterech graczy, wymagającą jedynie posiadania zestawu podstawowego Horror w Arkham: Revised Core Set, aby wyruszyć w nową podróż. „The Feast of Hemlock Vale” nie jest samodzielnym rozszerzeniem, co podkreśla konieczność posiadania podstawowego zestawu do rozgrywki.

Czy również nie możecie się doczekać, aby zanurzyć się w całej kampanii The Feast Of Hemlock Vale, która jest zawarta w najnowszej wersji? Czy badaczom uda się na czas odkryć prawdę o Hemlock Isle, czy też staną się ofiarami horroru, który czyha na nich w cieniu?
Link do strony wydawcy – https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2024/2/23/available-now-february-23/
~Tomek

#boardnews #ontable #ontable #ontablenews #grakarciana #cardgame #cardgames #fantasyflightgames #arkhamhorror #arkhamhorrorlcg #LCG #lcg #thefeastofhemlockvale #tabletop #tabletop #tabletopgames #tabletopgaming #tabletopgame #tabletopgames
///Fantasy Flight Games – Arkham Horror: The Feast Of Hemlock Vale///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia