Duck’s Games – FormulaGP

‼ CROWDFUNDING ‼

Jeśli lubicie emocje i adrenalinę wyścigów Formuły 1, to mamy dla pewną propozycję! Na platformie Gamefound trwa właśnie kampania crowdfundingowa gry FormulaGP polskiego wydawnictwa z Piły Duck’s Games – Engage Offline!

“FormulaGP” to dynamiczna gra wyścigowa dla 1-6 graczy, osadzona w królewskiej klasie sportów motorowych. W grze odzwierciedlone są typowe elementy sportów motorowych, takie jak ustawienia samochodu, wybór opon, zużycie opon, postoje w boksach, zmienne warunki pogodowe, system odzyskiwania energii (ERS), strefy DRS, smugi aerodynamiczne, oraz losowe zdarzenia, takie jak samochody bezpieczeństwa, żółte flagi, uszkodzenia czy kary. Gracze wcielają się w kierowców jednej z sześciu najbardziej utytułowanych drużyn, rywalizując na torach wyścigowych na całym świecie. Gra oferuje modułowe tory zbudowane z kafelków-puzzli, co pozwala na tworzenie różnorodnych tras.

Rozgrywka opiera się na kartach akcji reprezentujących prędkość i ruch. Gracze zbierają karty, budując kombinacje, które wzmacniają ich możliwości w ataku, obronie lub ruchu. Zarządzanie systemem odzyskiwania energii jest kluczowe, ponieważ gracze mogą ją wykorzystać jako bufor dla kart akcji lub do użycia “przycisku wyprzedzania”. Gra wymaga strategii, aby zachować równowagę między prędkością, zużyciem opon a ryzykiem, co stanowi prawdziwe wyzwanie podczas rywalizacji na torze. Zwycięstwo w FormulaGP zależy od trafnych decyzji i sprytnej gry, a także od odrobiny szczęścia podczas każdego wyścigu.”

📐: Paweł Licznerski, Łukasz Kaczanowicz
👫: 1-6 (od 14 r.ż)
⏰: 30-120 min

Link do kampanii: 👉 https://tiny.pl/cl898

~Angelika
#boardgames #boardnews #graplanszowa #wyścigi #formuła1 #FormulaGP #ducksgames ///Duck’s Games – FormulaGP ///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia