Czacha Games – Twisted Fables

Czacha Games - Twisted Fables

‼ AKTUALIZACJA ‼

Wydawnictwo Czacha Games poinformowało, iż na nakład gry Twsited Fables na magazynie wydawcy został wyczerpany! Jeśli się zastanawialiście nad tym tytułem, to jeszcze dostępny jest w m.in. w naszym partnerskim sklepie ALEplanszowki.pl, gdzie zakupicie ostatnie egzemplarze.

Twisted Fables w przeciwieństwie do większości tytułów z budowaniem talii, skupia się głównie na interakcji graczy. Nie możesz żyć w bańce, w której bierzesz pod uwagę tylko swoje działania, musisz zmieniać strategie przez całą grę w oparciu o aktualne warunki i taktykę przeciwnika.

Co więcej, Twoje podejście nie może skupiać się wyłącznie na budowaniu talii: musisz przyjąć taktyczny sposób myślenia bojowego rozpoznając, kiedy nacierać i uderzać, a kiedy cofnąć się i czekać na okazję. Każdy wybór może być kluczowy i przesądzać o Twoim sukcesie lub porażce.

W trakcie rozgrywki każda postać wzmocni swoje umiejętności, nauczy się nowych potężnych technik, odblokuje niszczycielskie moce specjalne i użyje unikalnych asymetrycznych strategii, aby pokonać swoich przeciwników. Ta sama postać może używać zupełnie odmiennych stylów walki w zależności od decyzji gracza. Różne specjalizacje, z których może korzystać postać, nie tylko zapewniają elastyczne wybory taktyczne, ale także oferują głębię i ciągle zaskakują graczy w tej szalonej, gorączkowej bijatyce.

Link do oferty sklepu aleplanszówki 👉 https://bit.ly/3X0IcFj

~Angelika

#boardgames #gryplanszowe #boardnews #czachagames #twistedfables ///Czacha Games – Twisted Fables///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia