Czacha Games -Hrabstwo Harrow

Czacha Games -Hrabstwo Harrow

‼ HOT NEWS ‼
Kto lubi gotyckie klimaty? Wydawnictwo Czacha Games zapowiada polska wersję językową gry Harrow County: The Game of Gothic Conflict. THrabstwo Harrow ukaże się po polsku w wersji Deluxe. Poznański wydawca rozpoczął prace nad tłumaczeniem gry, a o kolejnych aktualizacjach na temat tej planszówki będziemy informować Was na bieżąco.

Hrabstwo Harrow to tematyczna, taktyczna gra polegająca na kontroli terytorium i eliminacji przeciwników w celu określenia losów tytułowego hrabstwa. W tej asymetrycznej grze walki, gracze mogą grać jako jeden z Protektorów, próbując ratować mieszkańców miasta lub jako jeden z rodziny, próbując zniszczyć Hrabstwo Harrow. Możena grać też jako trzecia frakcja – niespodziewany powrót siostry bliźniaczki Emmy, Kammi, która chce rządzić hrabstwem Harrow.

Do gry może wejść trzeci gracz: Hester, martwa czarownica , która została powieszona, spalona i pochowana pod drzewem. Kontroluje ona jego korzenie, a używając wieży z kostek, Hester może zarażać duchy, co powoduje umieszczenie węża w jej uchu.
~Asia
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #czachagames #HrabstwoHarrow #HarrowCounty ///Czacha Games -Hrabstwo Harrow///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia