On Table

Cthulhu Call of Madness Rozgrywka Zasady Wywiad 2020

Cthulhu:Call of Madness │ Rozgrywka │ Zasady │ Wywiad – Sam zdecyduj!


Ostatnie nagrania:
Endless Winter: Paleoamericans – https://youtu.be/oWlzZE3aTjI
Nova Aetas Renaissance – https://youtu.be/S0ObeZUixDI

Jeśli podoba Ci się to co robię

Nowa gra planszowa, w której zaskoczą Was role w jakie wcielą się gracze. Badacze to nasi wrogowie, a cel do jakiego będziemy dążyć to przywołanie Wielkich Przedwiecznych. W Cthulhu Call of Madness będziemy kapłanami różnych kultów, którzy starają się doprowadzić rytuał przyzwania do końca.

W tej planszówce nie ma miejsca na kooperacje. Każdy z graczy rywalizuje z pozostałymi o zwycięstwo. Przegra, gdy straci wszystkich swoich kultystów.

Ma szansę wygrać, realizując cele podczas rozgrywki. Gra planszowa Call of Madness, osadzona w universum Cthulhu, w świecie Lovecrafta, odwraca nasze postrzeganie znane z wielu innych gier o tej tematyce.

Zachęcam, abyście przyjrzeli się mojej rozgrywce w tę planszówkę i ocenili czy ta gra planszowa może Was zainteresować. Jeden z jej twórców podczas gry wyjaśni Wam zasady, aby łatwiej było zrozumieć nasze decyzje.

Poza gameplayem oraz przedstawieniem zasad tej gry, posłuchacie też przez chwilę o tym projekcie i jego kampanii oraz celach i niespodziankach, jakie szykują twórcy i wydawca.

Zapraszam do oglądania, bo ta gra jest conajmniej warta uwagi. Resztę ocenicie sami.

#CthulhuCallofMadness #gryplanszowe #OnTable # czacha games 

View on YouTube

One thought on “Cthulhu Call of Madness Rozgrywka Zasady Wywiad 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *