Copernicus Corporation – Altdorf: Korona Imperium oraz Litanie Zagubionych

Copernicus Corporation - Altdorf: Korona Imperium oraz Litanie Zagubionych

‼ AKTUALIZACJA ‼

Czasami musimy przekazać mniej pozytywne informacje i niestety taka sytuacja ma teraz miejsce. Wydawnictwo Copernicus Corporation poinformowało, że ze względu na problemy logistyczne opóźni się dostawa suplementów Altdorf: Korona Imperium do systemu Warhammer Fantasy Roleplay: 4 Edycja oraz Litanie Zagubionych do systemu Warhammer 40,000 Roleplay: Wrath & Glory. W związku z tym postanowiono przesunąć datę premiery dodatków na 29 listopada.

🔨 ALTDORF: KORONA IMPERIUM to 224-stronicowy przewodnik po stolicy. Położony u zbiegu dwóch największych rzek w Imperium, Altdorf jest ośrodkiem władzy rządowej, religijnej, magicznej i wojskowej. Każda dzielnica tego rozległego miasta jest szczegółowo opisana, z ogromną różnorodnością lokalizacji, wątków fabularnych i BN-ów. Pięknie ilustrowana mapa, dołączona zarówno w wersji dla MG, jak i dla Graczy, przedstawia miasto w najdrobniejszych szczegółach. Niezależnie od tego, czy Gracze chcą zwiedzać ulicę Stu Tawern, angażować się w intrygi w Pałacu Imperialnym, dążyć do obalenia ustalonego porządku wraz z rewolucyjnymi frakcjami Altdorfu, czy też zdominować półświatek miasta biorąc udział w walkach gangów portowych, ten podręcznik zawiera wszystko, czego potrzebujesz.

🌐 LITANIE ZAGUBIONYCH zawierają cztery pasjonujące scenariusze do systemu Wrath & Glory, odpowiednie dla postaci Poziomu 1 lub 2. Można je rozgrywać jako niezależne przygody lub połączyć w kampanię dziejącą się na różnych planetach, podczas której gracze odkryją miriady niebezpieczeństw i polityczne intrygi systemu Gilead.

Linki do oferty:
👑 Altdorf: Korona Imperium 👑
Wersja papierowa – https://tinyurl.com/mry8ck2k 📖
Wersja PDF – https://tinyurl.com/mv4xapvp 📱
🌐 WARHAMMER 40,000 ROLEPLAY: WRATH & GLORY 🌐
🙏 Litanie Zagubionych 🙏
Wersja papierowa – https://tinyurl.com/bddb5wvt 📖
Wersja PDF – https://tinyurl.com/53h9t3wv 📱

~ Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #copernicuscorporation #warhammer #litaniezagubionych #altdorfkoronaimperium #wrathandglory ///Copernicus Corporation – Altdorf: Korona Imperium oraz Litanie Zagubionych///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia